category

Prezervatif Elbiseleri, bir kez daha

, prezervatif elbisesi, bırakmayan bir ilgi çekicidir. Onlar hakkında en son yayınlandığımdan bu yana, Çin’de dünya nüfus gününü anlamak için tüm prezervatif giyim defilesi var (ve 4. Çin Üreme Sağlığı ve Sağlıklı Yaşam Yeni Teknolojileri ve Ürün Fuarını Temmuz ayında hazırlandı).

Anlamak istediğim şey, neden prezervatiflerden oluşan herhangi bir erkek giysisini görmüyorum? Kaplamayı yapması gerekenler değil mi? Üç.jpgece Prezervatif Business Suits nerede? Varsayım, o eski, yorgun doğum hikayesinin sadece bir örneği olduğunu, tamamen kadının sorumluluğundadır.

Bu, bu bit numarasının biraz sevimli olduğunu söyledi. Tüm prezervatiflerin, İpek Organze’den yapılan tüm prezervatiflerin gerçekten Ersatz prezervatifi olduğu prezervatifin yeniden yorumlanmasını görmek isterim. (Kesinlikle giymek daha rahat olurdu!)

Fotoğrafa tıklarsanız, hikayeyi içeren orijinal yayınını görürsünüz, görmeyi istemeyebilirsiniz. Bununla birlikte, dikkatli olun, birkaç fotoğrafın bir kısmı, herhangi bir zamanda yapabilecekleri gibi göründüğü gibi, iş için risksiz olmamıştır. Oh, Lord’un yanı sıra, AdSense’nin bu yazının ne kadar hizmet ettiğini görmek için sabırsızlanıyorum!

Bunu Paylaş:
Twitter
Facebook

Bunun gibi:
Yükleniyor gibi …

İlişkili

Balonlardan yapılan elbiseler ve, UM, “Balonlar” 27 Aralık 2006
Cüzdandaki güveler [Dikkat: Uzun Giriş] 2 Temmuz 2007
Balo zamanı (yaklaşık 1989) 20 Nisan 2007

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *