Uncategorized

60’tan fazla olduğunuzda bir düğün etkinliğine ne giymeli

Cıvıldamak

Toplu iğne

Reddit

Cep

Bu yayın bağlı bağlantılardan oluşabilir. Gizlilik Politikamızı görün.

60 yaşındaki düğün etkinliği konukları için elbiselerin türünde ilham almanız mı gerekiyor? İstediğiniz gibi, anladığımız bazı stilleri seçtiğimiz gibi seveceğiz. Tarzınızın moda ileri, trendy veya klasik olup olmadığı, bu listedeki herkes için bir şey var. Hepsi frumpy olmadan zarif, aynı zamanda tamamen misafirden uygundur (yani görünmeyeceksiniz. En önemlisi, en önemlisi, tüm seçimler 90 doların altında. Eğlence!

60 yaşındaki düğün etkinliği için 5 vay elbiseleri

1. Yeni tulum

Özellikle sizinkinden şimdi satın alın

Bu saf, kapalı tulum o kadar şık ve çarpıcı – bir düğün olayı ya da özel bir olay kıyafeti için uygun bir seçenektir.

Tulumlar bir elbise için göz alıcı bir alternatif için yapar, ancak giyilmesi zor olabilirler. Bu, nişansız olduklarını söylemenin harika bir yöntemi. Fit’in üstündeki sırf elbisesi siluet, çok daha bağışlayıcı bir kıyafet yaratır. V yakınının yanı sıra üç çeyrek kollu ve kasabanın konuşması olacaksınız. Bunun gibi bir kıyafet, bir plaj düğün olayı için büyüleyici bir seçim olacaktır – çok fazla cilt olarak göstermeden esinti zevk alacaksınız. Hepinizin yanı sıra bazı bileziklerin yanı sıra topuklu daire.

2. V Yaka LRD

Zappos’dan şimdi satın al

Moda önerilerimizi 60 yaşın üzerindeki kadınlar için kontrol ettiyseniz, bölünmeyi göstermenin A-OK olduğunu anlıyorsunuz. Bu seksi ama yaşa uygun sayı, vücudunuza uzunluk ekleyen gururlu derin V’nin yanı sıra daha kısa bir hem çizgiyi içerir. Aynı şekilde cepler var!

Elbiseyi seviyorsanız, yine de bu kadar çok cildin, siyah bir şalla eşleştirin – gece uzakta dans etmeye hazır olacaksınız.

3. Kaftan

QVC’den şimdi satın alın

Bu Kaftan tarzı elbisesi, sırf katmanı ve katmanın altında parıldayan bir prenses gibi hissetmenizi sağlayacaktır. Şifon Kaftan çıkarılabilir, bu yüzden burada birinde iki elbisesi alıyorsunuz. İzleyicileriniz için parlak olarak parlamayı önlemek için çıplak topuklu ve temel takılarla eşleştirin.

4. Ceket Elbisesi

JC Penney’den şimdi satın alın

Ceket elbisesi, 60 artı düğün etkinliği konuğu için geleneksel bir seçenektir. Omuzlarınızın yanı sıra belinize ya da eğrilerinizde ipucu olan daha rahat parçaların anlamını eklemek için yapılandırılmış stilleri keşfedebilirsiniz.

Bu, bir düğün için büyüleyici bir settir, çünkü parıldıyor, çünkü ilgi duyduğu dantelin yanı sıra, şampanya rengi hem ince hem de kadınsıdır. Diz boyu hem çizginin yanı sıra üç çeyrek uzunlukta manşonların yanı sıra göstermiyor, ancak bu tamamen katmanın kıyafeti kırılgan olmayı sürdürüyor. Bu kıyafette kesinlikle muhteşem hissedeceksiniz! Gri veya gümüş olarak temel bir topuk veya orta derecede sandalet ile eşleştirin.

5. Polka Dots yanı sıra

Amazon’dan şimdi satın al

Bu, hem ılımlı hem de seksi olan sıradışı özel olay elbiselerden biri. Derin Deniz Kuvvetleri rengi muhteşem, yanı sıra doğal olarak bu süslenmiş üst ve katmanlı etekle oranla oranı ekler. Dirsek uzunluğu manşon sadece belinizde sona erer, bu da gözü eğri artırıcı bir şekilde çizebilir. Elbise, aksesuar yönteminde çok az ihtiyaç duyuyor. Sadece kristal saplama küpelerinin yanı sıra temel topuklu ayakkabılara girin.

Lütfen bu alanı Gelen Kutunuzda Bütçe Planı Fashionista’yı bırakın!
E-posta *

Aboneliğinizi doğrulamak için gelen kutunuzu veya spam klasörünüzü kontrol edin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *