Uncategorized

2020

için mükemmel olan kış iş aşınması kıyafetleri 2020 için mükemmel olan kış iş aşınma kıyafetleri
21/01/2020, Alanic Global tarafından gönderildi
İşyeri kıyafeti söz konusu olduğunda stil duygunuzu kaybetme eğilimindeyseniz, stilinizi dönüştürebilecek bu tür kıyafetler aramanız gerekir. Aslında popüler giyim üreticilerinden biri, kesinlikle bir göz atabileceğiniz benzersiz bir kıyafet koleksiyonu buldu.

Bu nedenle, tarzınızda bir değişiklik getirmek istiyorsanız, aynı hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki blogda okuyun.

Kış iş kıyafetleri söz konusu olduğunda ekose iyi çalışır. Tek yapmanız gereken, beyaz bir blazer ve siyah bir gömlek ile iyi çalışan bir çift pazen pantolon tercih etmektir. Ayakkabılar için, görünümü tamamlamak için bir çift F pompa topuklu ayakkabılara yapışması tavsiye edilir. Özellikle altın ve hatta gül altın seviyorsanız, kıyafetinize benzersiz aksesuarlar bile ekleyebilirsiniz.
Kuşaklı uzun paltolar bir sonraki büyük şey olacak. Zeytin yeşili veya hatta tuğla kırmızısı gibi mat bir dünyevi tonda bir şeyi tercih edebilirsiniz. Kemer için sihir gibi çalıştığı için her zaman siyahı seçin. Aslında bir saat cam figürü olan kadınlar, kemer kesinlikle aynı şey için iyi çalışacaktır. Geniş beyaz kuşakla iyi çalışan baskılı uzun katları bile düşünebilirsiniz.
Takım kıyafeti sadece ciddi toplantılar için değil. Sadece eğlenceli renklerde veya hatta nakış gibi ilginç aksanlara giyebilirsiniz. Gömlek için, kıyafetinizde bir denge oluşturma yeteneğine sahip olduğu için düz renklere sopa için. Hiçbir şey Sauvé’yi siyah bir takım elbiseden daha konuşmaz. Bu nedenle, ayakkabı departmanından biraz çaba sarf ederek siyah kıyafet üzerinde zahmetsizce siyah bir siyah yaratabilirsiniz. Bu nedenle, kıyafetinizi dönüştürebilecek botlar ve hatta topuklu ayakkabılar bulun.

Kendi kıyafetlerinizi tasarlamak isteyen perakendeciler, sektördeki popüler giyim üreticilerinden biriyle temasa geçebilir. Tek yapmanız gereken geniş koleksiyona bir göz atmak, gerekli parçaları seçmek ve yardım ekibine göre yığın ihtiyaç duyduğunu belirtmektir.

Etiketler:
Giyim Üreticileri
Kendi kıyafetlerinizi tasarlayın
Kış İş Giyim Üreticileri
Kış İş Giyim Toptan Satış

0 0 oy
Makale derecesi

Giriş yapmak

Etiket

İsim*

E -posta*

Web Sitesi URL’si

Etiket

İsim*

E -posta*

Web Sitesi URL’si

0 Yorum

Satır içi geri bildirimler
Tüm Yorumları Görüntüle

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *