Uncategorized

3 En iyi kaliteli toptan süblimasyon kıyafetlerinin özellikleri kontrol etmelisiniz!

En kaliteli toptan süblimasyon kıyafetlerinin 3 özellikleri kontrol etmelisiniz!
21/06/2018, Alanic Global tarafından gönderildi
Eğer süblimasyon kıyafetleri perakendecisiyseniz, işinizin birçoğu ellerinizi en iyi kalitede almak etrafında dönecektir, böylece müşterilerinize diğerlerinin sunduğundan daha iyi bir şey verebilirsiniz. Ancak, dükkanınız çevrimiçi ister başka türlü, ellerinizi en iyisini elde etmek için, en iyinin ne olduğunu bilmelisiniz – ve bu blogun size söyleyeceği şey budur.

Mağazanızı sadece en iyisiyle stoklamak istiyorsanız, dikkat edebileceğiniz üç nitelik süblimlenmiş kıyafetler alacaktır. Vasat niteliklerin çoğu da bu 3 şeye sahip olsa da, Crème de la Crème ile karşılaştığınızda, farkı kendiniz bileceksiniz. Şimdi öğrenelim –
1. Maksimum polyester karışımları ile yüksek kaliteli mikrofiber
Süblimasyon baskıları en iyi yüksek kaliteli mikrofiber kumaşlarda ortaya çıkar ve tam olarak polyester budur. En iyinin en iyisi olarak bilinen, maksimum polyester veya saf polyester kumaş bileşimi ile birlikte gelen süblimasyon kıyafetleri daha uzun süre dayanır ve diğerlerinden daha iyi uyur. Bu kumaş tüm deneyimi yükseltir ve bir polyester süblimasyon kıyafetleri ile diğer bazı malzemeler arasında karşılaştırıldıktan sonra, müşterilerin neden daha fazla keyif aldığını bileceksiniz.

2. En İyi Renk Yorumu
Sublimasyon Giyim Üreticileri, yüksek kaliteli süblimasyon kıyafetlerinde en iyi renk yorumlarından bazılarını yaratır ve farkı, gözlerinizi üzerine ayarladığınız örneği bileceksiniz. Parlaklıktan gölgelerin gerçek tonuna kadar, en iyi süblimasyon kıyafetlerine bir göz attığınızda her şey ortaya çıkar; Basılı grafiklerin gerçekçi tasvirine konu olan farklı tonları, bugün mevcut olan en iyi yazılı kıyafetlerin bir araya gelmesi harika bir şey!
3. Ter emici
Bu tişörtler mikrofiber giysilerden yapıldığından, küçük gözenekler çok fazla ter emmelerine izin vererek iyi bir yaz seçeneği haline getirir. Daha düşük kaliteli süblimasyon giysileri bunu sunmaz çünkü kumaş kalitesi aynı değildir. Ayrıca, en iyi kalite nemi hızlı bir şekilde buharlaştırmaya yardımcı olur ve sizi kuru tutar – bu da yaz sıcağında vazgeçilmez bir kalitedir.

Yani, bir dahaki sefere süblimasyon tişörtleri toptan toplu olarak satın alacağınız, bu üç niteliği aklınızda bulundurun ve her zaman iyi bir puan alacaksınız-bu daha mutlu müşteriler, daha fazla satış ve daha mutlu bir şey anlamına geliyor!

Etiketler:
süblimasyon kıyafetleri
süblimasyon giyim üreticileri
süblimasyon tişörtleri toptan
Toptan süblimasyon kıyafetleri

0 0 oy
Makale derecesi

Giriş yapmak

Etiket

İsim*

E -posta*

Web Sitesi URL’si

Etiket

İsim*

E -posta*

Web Sitesi URL’si

0 Yorum

Satır içi geri bildirimler
Tüm Yorumları Görüntüle

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *