category

Güncellenmiş! Beş mükemmel Karın Kontrol mayoları

Hisse

Cıvıldamak

Toplu iğne

Reddit

Cep

Bu ocak, 2019 yılında yeniden yazıldı karın kontrol takım elbise hakkında yayımlamak.

Bu yayın bağlı bağlantılardan oluşabilir. Gizlilik Politikamızı görün.

Biraz çörek üst güneşte eğlence yağma olmamalıdır. Sonuçta, (… ya da dondurma ya da huni kek veya, kar koni) kek alıp hem de çok yemek gerekir. orta bölümünde ek Biraz plaj kapalı tutmak için gitmiyor.

Ve hayır, sahile şort giyen bir ekonomik strateji değildir. Sen de bu konuda bir mayo, hem de his harikalarını giymek için gidiyoruz.

biz birkaç muhteşem karın kontrol seçeneklerine ayrıntılı inceleme yapmadan önce ben sadece küçük bir rant / anlatılanlar var. Aşağıdaki fotoğraflar için beni affet. yıkanma uyum yapımcıları sıkıca son derece ince kadınlar üzerinde “mide denetimi” takım elbise fotoğraflama ısrar neden anlamıyorum. Ne halt. Diyelim bazı orijinal organları lütfen bkz.

Müthiş Karın-Kontrol mayoları

1. Tankini

Hepsi Jia Flyaway Underwire Tankini Üst, $ 36.30, mayolar

Bu tankini yüzmek üst bir gece dışarı kot ile giymek için yeterli şirin. Doğru?! aynı zamanda flowy siluet dişil hem de iltifat olduğu gibi.

Gerçekten kontrol altında tutmak için, yüksek belli, karın kontrol bikini altları ile böyle bir üst eşleştirmek. Hiç kimse dipleri, ideal yerinde ne olursa olsun devam edeceğiz yanı sıra, göbek deliğinin pratik artırmak anlayacaktır.

2. Tek Parça

Lauren Ralph Lauren Zayıflama Fit Underwire Ruffled Tek parça, (satışa) $ 102, Macy

tek parça buna da son yıllarda daha yenilikçi bir sürü olarak sexier kazanılmış yanı sıra, geleneksel karın gizleme giysidir. Bazı inanılmaz şık, modaya hem de baş döndürücü takım elbise keşfedebilirsiniz – bu muhteşem, fırfır parçası gibi. orada bölünme selam! dantela kamuflaj karın yanısıra önünde özel bir paneli yerde ne olursa olsun tutar.

3’dekinden Swimdress

Durio Kadın Swimdress Karın Kontrolü, $ 27.99, Amazon

toplam-mide-kapsama tek parça benzer şekilde, swimdress sevimli sadece düz olduğunu. Eğer şık olmayı koruyorsun gibi bakacağız yanı sıra sahilde bunlardan birini Kaya – senin Pudge gizlemek için değil. şey bu kadar kapsama bu rahat, plajda en güvenli kadın olacak. Ah, hem şirin olarak.

4. The High-Waisted Suit

ADOME Baskılı Falbala Yüksek Waisted Karın Kontrol Bikini, $ 26.99, Amazon

Hayır, bu mayo size nine gibi görünmesi olmayacaktır. Programın sürece günde bir flört plaj tavşanı arka olarak kendisinin altın günleri kanalize etmeye çalışıyoruz. retro tarzı ya da eğlenceli desen için gözle yüksek bel Fit Şık yerine gösterişsiz olun. Aşkının kolları gizleme çok eğlenceli olabileceğini kim inanırdı?

5’e Kesim

Yörünge kesim Out Underwire Tek parça mayo, $ 46.20, mayoları Hepsi

Eğer Ancak bikiniyle rahat olmayan bazı cilt göstermek istiyorsanız, şalter tek parça sizin için uygundur.

dolayısıyla tek emin istediğiniz destek almak yapmaya, tüm kesme takımları eşit yaratılmıştır olduğunu bilin. Bu uyum bir karın kontrol paneli artı balenli var – Eğer gereksinimi de kontrol altında kızlar tutmak için sadece durumda.

Lütfen bu alanı Gelen Kutunuzda Bütçe Planı Fashionista’yı bırakın!
E-posta *

Aboneliğinizi doğrulamak için gelen kutunuzu veya spam klasörünüzü kontrol edin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *