category

Kazandı!

Rita bana bu kalıpla bir link gönderdi, bunu istediğime inantığıma inanıyordu …. Fantastik bir anlaşma. Benim bedenim olsaydı bile daha fazlasını isterdim, ancak her şeye sahip olamazsın. (B40’ınız olmadıkça, bu durumda, bugün, evet, her şeye sahip olabilirsiniz. Endişelenme, gelecek hafta bir kez daha ne olursa olsun her neyse olacağına eminim.)

Yaka üzerindeki yüksek rulo, programın yanı sıra stripeyn iç mekan boyunduruğunun yanı sıra, kapsamı da pockets. Çevre dostu elbisedeki bayanın, 5112 Kıyafet kulübüne üyelik için sizi nasıl birleştirdiğini tam olarak görüyorum. Üyelik açıkçası aynı şekilde, yumuşak dalgalı Bob’u, uzun yıllardır coveetedimin yanı sıra, uzun yıllarca belirlediğim bir saç modelini de içerir.

Nadiren gerçekleştiğinden, çevre dostu versiyonunu yapacağımı düşünüyorum; Mükemmel bir Noel nane elbise. (Bu, aynı zamanda, 1940’lı yılların elflerinin Gimbel’s’taki elflerin iki arasında olduğu gibi mükemmel bir elbise olsaydı, doğru mu? Adamın, ancak romantizmi korkunç bir engel olan çevre dostu kadife knickers içinde olmak zorunda kalacaktı. Biwballude, kesinlikle.)

Daha gelişmiş bir notta, bu elbise, gri bir organze boyunduruğu ve yaka ile güzel bir siyah başarısızlıkta güzel olurdu …

Oh, bunun yanı sıra, öğleden sonra geç saatlerde okuyorsanız, sizin için biraz ödül aldım – Momspatterns’daki Jen bir satış yapıyor! Şöyle diyor ki: “Şu andan itibaren, 29 Eylül 2008 Pazartesi, 29 Eylül 2008, www.momspatterns.com adresinde% 25 tasarruf edin! Vintage desenleri, Cadılar Bayramı Kostüm desenleri, Barbie Desenleri, Yeni Eski Stok Vogues Daha fazla yük olarak … sadece ‘Momsweekender’ kupon kodunu kullanan büyük tasarruf edin! ”

[Ve daha çok, geçen hafta kendimin fotoğraflarını da söz verdiğim gibi. “Erin’in kamera tiyatrosunu boşaltmayı hatırlayamadı!”

Bunu Paylaş:
Twitter
Facebook

Bunun gibi:
Yükleniyor gibi …

İlişkili

Bu -> 14 Kasım 2008
Koruların gizli ömrü # 14March 27, 2008: 80 yorum
Ne giyerdim (eğer bir erkek olsaydım) 10 Temmuz 2008

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *