Uncategorized

Linktastik Perşembe!

Jane, Paducah Hancock’s’da satılan bu kumaşı gönderdi. (Benim kendi resmimi alacağım ve benimki geldiğinde yayınlayacağım.) Aynı şekilde, yeterli tipografik iyilik alamıyorsanız, bu metin tabanlı kumaşı da gönderdi.

Kathy bu deseni 33 1/3 kuruş için bir çim satışı keşfetti (bir dolara üç tane var). Söylemeye gerek yok, cepleri severim.

Ceplerden bahsetti, Kim bu mükemmel Susam sokak videosunu sosyal önemi hakkında gönderiyor. (Über yetmişiler için marangoz pantolon ceplerini izleyin.)

Nancy, Marimekko’nun yakınında mükemmel Ginkgo malzemesini keşfetti. Bunun için özel bir maliyet tasarruf fonu başlamam gerekeceğini görebiliyorum. (UYARI: Site Firefox 3’te çok paketlenmiştir.)

Çerez, FAUXLERO’yu tüm FAUXLEROS’u, desenlerin antika dollusunda sona erdirmesini keşfetti:

Desenin aynı şekilde bir zirve bir hostes kıyafeti olduğuna inanıyorum, kesinlikle, sektörün geç, Waning, Pan-Amerikan Günleri.

Heather bu harika ruffly numarasını gönderdi.

Melissa bu virgül kolyesini gönderdi. İstemek.

Texas’ta Kate, bu gerçekten sevimli arı materyalini Hart’ın malzemelerinden gönderdi – bu da doğrudan öğelere bağlanmanıza izin vermiyor, sinir bozucu! Bu yüzden keşfetmek istiyorsan “arı” üzerine göz atın. Bundan çok ciddi bir şekilde özel bir kıyafet yapardım … 8.99 $ / bahçesinde olduğu kadar sadece 45 “genişliğinde, bu yüzden belki de bu hafta değil.

Başka bir “bu hafta değil” malzeme (açık artırmayı özledim!) Bu şunlardır: Bundan kurtulmuş olabileceğim tek, yalnız bir konsept yok, olsa da, zamanında açık artırmaya gelse bile, Satıcı EMT-MOM-70’ten sadece 36 “genişliğinde 4 laws.

Marilyn, yün materyali doluncusunu doluyacak olan Sedir meme çekebilecek hayır kurumları olup olmadığını anlamak isterim. Asıl – Dürüst olalım – bu temyiz yordamını yapmamın olasılıkları mırıltılamıyorum? Sonsuzdur.

Henüz şehir filminin yanı sıra seks de görmedim (biliyorum!) Ancak Hotpatterns (Spoiler Alert) ilişkili bir kalıp var … Şimdi gerçekten görmeye gitmem gerektiğine inanıyorum.

Ama bugün değil. Bugün cevaplamak için 500 e-postam var. Bana şans istiyorum!

Bunu Paylaş:
Twitter
Facebook

Bunun gibi:
Yükleniyor gibi …

İlişkili

Seersucker Elbise, Comisedjuly 24, 2008 ile 42 yorum
Ne? Linktastik Cuma zaten mi? 15 Ağustos 2008
Fauxlero, tüm Fauxlero’yu sonlandırdı 7, 2008

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *