Uncategorized

2020 Tokyo Yaz Olimpiyat Maskotları

2020 Tokyo Yaz Olimpiyat Maskotları ortaya çıktı
2020 yılını düşündüğümde şimdiye kadar geleceğe, biri uçan arabalar ve haydut androidler ile görünüyor. İnan ya da inanma, bundan 2 yıl sonra ve henüz uçan araba görmedim. Yine de, kesinlikle herhangi bir kısır, replikan tipi Android ile tanışmak için çok istekli değilim.
2020 aynı zamanda Tokyo Yaz Olimpiyatları’nın yılıdır ve bir tasarımcı olarak bu, herhangi bir grafik tasarım özelliğini gözden geçirmek için bir fırsattır. Nasıl daha iyi yapabileceğiniz hakkında konuşmak özellikle çok önemlidir. Sevin, sevin, çünkü saçları bölme şansı burada: Büyük etkinliğin maskotları ortaya çıktı.

Bir yıl önce ilan edilen üç set vardı. Her birinin Olimpiyatlar için bir, biri Paralimpikler için bir tane var ve kazananlar çocukların oylarına göre seçildi. Bu doğru! 16.769 okul ilköğretim öğrencilerine ülkelerini ve kültürlerini en iyi temsil edecek sordu. Sanırım karmaşık herhangi bir analizden geçmediler, bunun yerine en şirin olanı seçtiler. Gerçekten de, onları oldukça hipnotize edici buluyorum (merhaba, manga gözleri!) Ve fütüristik bu keskin kenarlara teşekkürler. Üçüncü maskot setinin Rusya’yı düşünmemi sağlaması garip mi?

Her neyse, şimdi maskotlara sahip olduğumuza göre, 2020’de geçit törenlerinde, hayranları olan kalabalıklarda, tüm sosyal medyada veya sporcular için tezahürat yapmayı bekliyoruz. Amaçları elbette, oyunların ruhunu hype yaratmak ve iletmektir. İsimler daha sonraki bir tarihte duyurulacak ve bu arada profillerine bir göz atabilir ve kişilikleri hakkında bilgi edinebilirsiniz:

0/5 (0 yorum)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *