Uncategorized

Mutlu Cadılar Bayramı!

Pazartesi günü, öğle yemeğinde, kardeşim Kate, bana inanılmaz Diana Eng’in Supercool Lego kostümüne bir bağlantı gönderdi.

Umutsuzca, oğlumun kurumu için Cadılar Bayramı kutlaması için bir kostüm ihtiyacım vardı, bu yüzden bir araya geldim … tembel için birkaç ayar yaptım.

Her şeyden önce, Chicago’da sprey boya satın alamazsınız (ve yine de kurumasını beklemek için zamanım yoktu), bu yüzden ev deposuna koştum ve sahip oldukları en geniş mavi ressamın gizleyici bandının bir rulosunu satın aldım. (Bana yaklaşık 11 $ ‘a mal oldu). Sonra Caddenin karşısında kutlama şehrine atladım ve aynı maviye (4 $) bir plastik kase demeti satın aldım. Kutuyu tamamen bantladım, sonra kafamın yanı sıra kolları da kestim. (Karton kesmek için eski bir tırtıklı biftek bıçağı kullanıyorum.)

Uygun yerleştirmeyi ölçmeye çalıştıktan sonra, kaseleri normal bir dönüş hattı zımbasıyla (kırmızı olanı değil) kutunun önüne zımbaladım. Bir zımbalayıcı kullandım çünkü burada bir yerlerde bir yerde tutkal silahı olduğumdan eminim, ancak keşfedebilirsem beni kutsasın. Çocuğumdan bana referans için gerçek bir LEGO bloğu getirmesini istedim, bir sharpie’yi kaptı, hem de tüm kaselerde LEGO’yu oluşturdu.

Tüm kostüm, mağazaya sürüşü saymamak ya da garajdaki bazı bisikletleri yeniden yerleştirmeye götürdüğü zaman, bu yüzden doğru boyuttaki kutuya gidebilirim, yaklaşık yirmi dakika içinde yapıldı. Tatlı! Dikiş gerekmez, hatta!

Büyük bir lego olmak gerçekten eğlenceli olduğunu belirtmeliyim. Çok sayıda genç, “Siz … Lego?” Diyelim. (“Evet” dedi ve “Hayır, ben bir muzum” da belirtti. Onlar daima her zaman ayak uydurdukları …

Bağlantı için kate için son derece çok teşekkür eder ve fikir için Diana (ve zanaattaki insanlar)!

Ve ilgisiz haberlerde, beni sarı-kuş elbise kullanarak görmek istiyorsanız, burada bir fotoğraf var.

Bunu Paylaş:
Twitter
Facebook

Bunun gibi:
Yükleniyor gibi …

İlişkili

Mutlu * bip * cadılar bayramı * bip * 30 Ekim 2008
Cüzdandaki güveler [Dikkat: Uzun Giriş] 2 Temmuz 2007
Abject FrixingActing 15, 2006

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *