Uncategorized

Bu tatil sezonu, bazı sahte olanları (çiçek, yani)

paylaşın.

Cıvıldamak

Toplu iğne

Reddit

Cep

‘Tatil filmleri için sezon, kızarmış şapkalar takıyor ve herkesin hayran olacağı sahte olanları almak. Bekle, sahte çiçeklerden bahsediyorum. (Ne düşünüyorsunuz?!) Yine de, orijinal çiçekler 1), bütçe planımın yanı sıra 2) bir TAD’dir. yapay olanlar. Ancak, teknik, çiçekçi kamyonun gerçeklerini görünmelerini sağlamaktır. İşte bu tatil sezonunda onları nasıl öldürürsün.

Sahte çiçek nasıl gerçek görünüyorsun!

Etiket, sen değilsin

İyi bir arkadaşım saatlerce bluzumdan dışarı çeken etiketi sokmak için iyi bir arkadaş olduğunda her zaman utanıyorum. Mesele şu ki, insanlar bu şeyleri fark eder. Kıyafetlerde anlaşılabilir. Olur. Ancak hiçbir şey sahte çiçeklerin bir mağaza etiketi gibi sahte çiçeklerin hala büyüleyici birçok poinsettias yaptığını söyleyemez. Sahte çiçeklerinize, insanların bir çiçek görmeyeceğinden emin olmak için (veya iki kez), bir barkod değil (ya da yıpranmış bir yaprak kenarı – bir dize kontrolü yapın!)

Peek-a-boo, seni görmemeliyim

Sahte bir çiçek “yapmaz.” Net vazoların yanı sıra lütfen temizleyin, lütfen etiketi ortadan kaldırın.

Yapay çiçeklerimi net bir vazoda plok yapmak ve bir gündür. Çiçeklerim harika görünüyordu. Ama sapları? Çok sıcak değil. Tüm gördüğüm, bir plastikten bir karmaşa, kabloyu “gövdeler” dedi. Sesler, ancak sahte çiçeklerin gerçekleşmesi, sadece oldukça taç parçaları değil, tüm resme inanmak anlamına gelir. Net vazoların her zaman cevabın olmadığı daha erken gerçekleşmem için aptal. Eğer kendime yardım edemezsem, en azından bu susuz gövdelerin mutlu olduğu ortaya çıkacak şekilde su ekliyorum. Buzlu vazolar veya hasır, gerisini saklarken tüm orijinal görünümlü parçaları göstermek için favorilerimdir.

Doğal olmak – hiçbir şey mükemmel değil

Sahte çiçeklerin gerçekleşmesi, mükemmellik hakkında değil. Hiçbir şeyin en iyisi (iyi, büyük bir patik çifti belki de ötesinde…) Orijinal çiçek viraj, sarkık ve birkaç korkak yaprak var. Onlara aynı görünüşü sağlamak için, kazıyorum. . . kelimenin tam anlamıyla. Birkaç yaprak çöker, bir çiçeği bükün, bu yüzden diğerlerinden daha düşükse ya da güneş ışığına doğru uzanan görünüşü var. Gerçekten kafein olduğumda, dışarıdan bir miktar kir ya da orijinal kozalakları getiriyorum, hatta misafirleri taze koparılmış, kar erimiş bir görünüm için ortaya çıkmadan önce su ile spritz.

Parıltını al

Glitter oje en iyi çiçek “Dondur”.

Ah, manzarayı tozlarken dikkatlice yağan kar. Öyleyse tourlier ve Ivers, bu yüzden Wintertime Wonderland-ish. Yani . . . İkinci göründüğü takdirde, vanilya buzlanmalarında fışkın sarıldığı gibi görünüyor. Ya da daha kötüsü, son derece doğal olmayan altın “kar” görünüyor. Yani, güzel, ancak herkes gerçek olmadığını biliyor. Bununla birlikte, bu Wintry görünümünü seviyorum, ancak glitter’i, tuzu kullandığım gibi yapıştırmanın yanı sıra tutkaldan çıkmayı seviyorum. (Kim, hepsi bir arada, sağlık ve sağlıklı yaşam ipuçlarının yanı sıra, çiçeklerin yanı sıra. Her petal veya aşağı her sapın tüm uzunluğu boyunca parıltı sadece zaman alıcı değildir (yüzleşelim, yapılması gerekenler, bayanlar!) Ancak doğal değil. Hızlı ve uygun fiyatlı glitter düzeltmesi için, açık parıltılı oje ve birkaç yaprağın üzerinde bir bazılarıma dönüyorum.

Tipik kokular kullanın

Zencefilli kurabiye ya da nane kokulu mumların etrafında olduğu gibi güzel, sahte çiçekler gerçek görünüyor, Mocha nane melodisi gerçekçilik bölümünde mutlaka çok şey yapmıyor. İstemi ya da dünyevi kokulu mumları yakında tutmayı seviyorum. Çiçeklerimin orijinalini görünmesini sağlamak için elimden geleni yaptım, bu yüzden havayla çalan pamuklu şeker esintisi ile vurmayacağım.

Yerlerinizi alın, lütfen

Um, hayır.

Büyükannem, bir koridorun sonunda bir masada sahte bir meyve yemeği var. Tozlu üzümlerin yanı sıra armutlar da duş odasına girişimi selamladı ve her türlü türde meyve yemeye kendimi getirebilirim. Şaka yapmak. Ancak, bu günün yanı sıra sahte meyve / rastgele koridor yerleştirme olayı gerçekten yaptı, gerçek tutmaya çalışıyorum. Cidden, LuceFriv’leri gerçekten bir tuvalete maruz bırakır mı? Yapay aşklarımı mümkün olduğunca gerçekçi bir ortam olarak konumlandırmayı severim: Mantel (yapay şömine, lol), kapının yanında, bir pencerenin dışındaki veya yakınındaki basamaklarda.

Çam ağaçları hediye yetiştirme

“Ooohhh, bak! Para ağaçlarda büyümez, ancak ufacık hediyeler yapar. ” (Bundan kaçının – sadece doğal değil).

Ben sevimli şeyleri seviyorum. Gerçekten yapıyorum. Yavruların yanı sıra yavruların yanı sıra tekrar birleşmiş f Facebook görüntüleriAmilies, sürekli olarak “Gibi” düğmesine basmamı sağlıyor. Ancak, yapıştırılmış mini hediyeler, ziller veya mickey fare yüzleri ile kaplı şeritler gibi ek sahte çiçek elemanlarını öngörmekle ilgili her şeyim. Dinlendikleri vazo veya kase, altın bir şerit veya sevimli dekoratif eleman olabilir, ancak bir poinsettia yaprağından sarkan bir pırıltılı bir elf, bu emicilerin gerçek bir anlaşma olmadığı ölü bir hediyedir. Aksesuarlar için kaldırmanın yanı sıra, diğer çiçeğin olmayan ilgili kullanımları keşfetmem hızlı.

Sahte çiçeklerinizi gerçekleştirmek için ne yaptınız?

Lütfen bu alanı Gelen Kutunuzda Bütçe Planı Fashionista’yı bırakın!
E-posta *

Aboneliğinizi doğrulamak için gelen kutunuzu veya spam klasörünüzü kontrol edin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *