category

Bahar için mükemmel olan tamamen siyah kıyafetler

, hamileliğin ve kuşaklı görünümlerin bir arada var olabileceğine olan güvenimi ilerletmenin yanı sıra, bugünün kalkış, hava durumu ısındıkça tamamen siyah kıyafetlerin çalıştığına dair terzilik kanıtı olarak hizmet ediyor. Beaufille tarafından bu elbisenin eğlenceli kolları, yüzdürme ve sezonun oynaklığı ile konuşuyor. Açık boyun çizgisi tercih ettiğiniz katmanlı kolyeler için yöntem yapar. Buna büyük bir akış olan bir etek ekleyin ve bu görünüm Mayıs ayında evde. Sevimli bir küçük çanta ve kişinin en sevdiği güneş gözlüğü de kesinlikle incinmez. Sevimli siyah küçük çantalardan bahsetmişken, bu yazının altında yuvarlanan güzellikleri inceleyene kadar bekleyin.

Beaufilleflora RIDBED MIDI elbisesi (benzer stil burada)

Saint Laurentemblished Patent-Derect Kemeri (Uygun fiyatlı seçim burada)

Le Specsrapture Cat-Eye Güneş Gözlüğü

Tam kafaya tek renkli olmasanız bile, yeni bir çift siyah ayakkabı/sandalet/güneş gözlüğü/vb. Yatırım yapmak her zaman harika bir kavramdır. Sezon için. Onlar, İşçi Bayramı (ve ötesi) ile her görünümü parlatacak her şey ile aşınma. Şimdi bakmayın, ancak geçen yılın gardırobunuzun altındaki seçimlerin bir yenileme gerekliliği var.
Tamamen siyah görünümünüzü akış ve eğlence ile ne kadar çok aşılayabilirseniz, daha sıcak aylarda onlara daha fazla güvenebileceksiniz. Bu gerekli tarafsızlara veda etmek için gerçekten hiçbir neden yoktur ve hızlı bir şekilde aksesorize edilebilir (bu bir kelime) faydası. Aşağıda, bu mürekkep tonuyla benzer ilişkinize, konuştuğumuzda satın aldığım birkaç parçayla yaz mevsimine devam edin.

Bahar için tercih ettiğim tüm siyah kıyafetler

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *