category

Bu kış tüm adam için 4 fantastik kıyafet kombinasyonu

Bu kış tüm adam için 4 harika kıyafet kombinasyonları
09/12/2017, Alanic Global tarafından yayınlandı
Aynı eski giysiler kombinasyonları iki nedenden ötürü tarihlendirilmiştir- birincisi sıkıcıdır. İki, sıkıcı. Bu kombinasyonlar, sokak kıyafetlerini tatmin eden resmi bir temsil olan yeni giyim yan yana konumuna yöntemi sağlamak için hızlı bir şekilde aşınıyor.
Kış mevsimi için en son kombinasyonlardan birkaçı ile kesinlikle tüm dikkatlere değer. Neşeli ruhları sürdürmek için kontrol edildi.
Combo 1: Hoodie ve palto
Biri düşük bakımlı bir parça, diğeri ise yüksek erkek giyim parçasının mükemmel bir örneğidir; Bir kapüşonun yanı sıra bir palto kombinasyonu, herhangi bir tür giysi normunu bozmadan tüm hafta boyunca sizi almak için yeterli esnektir. Dokulu bir palto, görünümü zahmetsizce vurgulayan estetik dostu bir üründür. Hoodie, sezonu daha da tamamlayan yetenekleri sağlayan konforu ile anlaşılıyor. Mükemmel bir kombinasyonu elde etmek için, temel bir siyah veya gri gölgede bir kapüşonlu seçin ve bir çift bilge pantolon, bir çift beyaz plimsolls ve tek göğüslü, ince bir palto ile her şeyi üzerine atılan tek göğüslü, ince bir palto ile birleştirin Doğru noktaya çarp.

Combo 2: Fit ve eğitmenler
Bu kombinasyona bir kez inanmak bile imkansızdı, ancak güneş kapaklarını eritiyordu. Dünyanın özellikle moda arenasında değişiklikler için mevcut olması şartıyla, bu memnuniyetle karşılanan bir kombinasyon. Göründüğü kadar basit, uygun ve bir çift fitness eğitmeni bir araya getirmek kolay değildir. Anlaşılması hassas bir şekilde ve buluşmak için bir orta yer. Uyumunuz geleneksel pansumanın sadık bir yansıması olsa da, fitness eğitmenleri rahat tarafı vurgular. Bu yüzden Oxford gömleğinizi bir tişört için değiştirin ve mükemmel bir sonuç elde etmek için ince terzilik tercih edin. Erkek toptan giysiler distribütörleri, perakendeciler tarafından satın alınabilecek tişörtlerin yanı sıra en iyi uyumlara sahip bir stoka sahiptir.
Combo 3: Yavurucu ve kot pantolon
En öngörülemeyen geri dönüş belki de balıkçı yakalar tarafından yapıldı. Yetmişli yılların en iyisini gösteriyorlar ve dönemin modanın önemli bir parçasını yazıyorlar. Ancak onlarsız yaşam neredeyse düşünülemez. Ana güdünüz bir çift rutin kot pantolon yapmak olduğunda akla gelen mükemmel bir üründür. Bir yanlış adım için zor bir topluluktur, hatta fark etmeden tüm kıyafetleri mahvedebilir. Baba-vibe’leri sağlamayı önlemek için deniminizin zayıf olduğu kısım üzerinde stres. Ayrıca, balıkçı yakanın ince bir gölgesi, göz numbinginden açık parlak renklerden daha tercih edilir. Üstüne göze çarpmak için şık ceketler (bombardıman uçaklarının yanı sıra bombardıman uçakları ve tarla ceketlerini de okuyun) ekleyin.

Combo 4: Kot ve Palto
Bazıları paltoların erkekler için olmadığını belirttiğinde, sadece ceketin esnek yeteneklerine hakaret etmekle kalmadılar, ancak aynı şekilde bu parçaların gardırobumuzda bir yer keşfettiğinden emin oldu. Bir paltonun birincil işlevi bir katman olarak hareket etmek olsa da, onlardan yayıldıkları stil bölümünü geniş bir şekilde göz ardı etmek oldukça zordur. Bir çift denim ve palto içeren kombinasyon biraz çarpıcıdır ve akıllı bir çekiciliğin işlevini sunar. Alt kısmı karşılayabilen şekil sarma katları tercih etmeyin (bu görünümü doğru hale getirmek için, şekil kot pantolonda ince giymeniz gerekir). Ayrıca, koyu renklerde giyin, çünkü boyunuz için mükemmel bir yanılsama üretecek ve sadece seks çekiciliğinden çok daha fazla ekleyecektir.
Böylece, bu kış, inkar edilemez bravura ile kalabalığın içinde öne çıkmak için en iyi kıyafet kombinasyonlarını deneyin. Tüm bu bilgileri akıllıca kullanın! Önde gelen toptan Guy Giysileri Tedarikçileri, stoklarında görüntülenen perakendeciler tarafından toplu olarak satın alınabilecek en iyi kıyafetlere sahiptir. Bugün internete kaydolmak, büyük indirimlere yardımcı olacaktır.
Etiketler:
Erkekler Giysileri Satıcılar
Erkek toptan giysiler distribütörleri
Toptan Guy Giyim
Toptan Guy Giysiler Tedarikçiler

0 0 oy
Makale derecesi

Giriş yapmak

Etiket

İsim*

E -posta*

Web Sitesi URL’si

Etiket

İsim*

E -posta*

Web Sitesi URL’si

0 Yorum

Satır içi geri bildirimler
Tüm Yorumları Görüntüle

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *