category

Bu sezon Spor Salonunda Renkli ve Parlak Git

Bu sezon Spor Salonunda Renkli ve Parlak Git
29/08/2018, Alanic Global tarafından gönderildi
Saat hızla işaretlenirken, 20’li yaşlarının sonlarında olan herkes, en kısa zamanda spor salonuna vurma dürtüsünü hissedin. Aynı şekilde, daha derine inmek istemediğimiz nedenler için çok yönlü nedenler olsa da, kesinlikle geri kalan gibi olmamak ve her gün spor salonunda benzer sıradan stil ifadesini takip etmek istiyoruz. Öyleyse, Grey-Mélange-Tracksuits’e gidiyorsunuz ve spor salonuna bazı modaya uygun kesimler ve renkler getirelim.

Fitness kıyafetlerinize renk nöbetleri aşılamanın bazı yolları ve aynısını uzanma amacıyla da kullanabilirsin, aşağıda da verilmiştir –

Gri ve siyah paletteki tek renk değildir: hadi, bu çizgiyi ezbere öğrenelim, böylece bazı renkli eşofmanlara, çoraplara ve spor ayakkabılarına yatırım yapabilmemiz ve bir süredir grileri, siyahları ve beyazları yalnız bırakabilmemiz. Günümüzde, pembeler, maviler ve sarılar trend renkler arasındadır – bunları yukarı çekin ve parlaklık bölümüyle oynayın ve hiçbir zaman spor salonunda bir yıldız olun!
Spor ayakkabıları da renkli olabilir: Ve şu anda söylediğimiz doğru! Dinamik ve parlak spor ayakkabılarına yatırım yapın. Günümüzde, basılı ve boyalı tuval ayakkabıları da var. Bir çift elde edebilirsiniz. Ve evinizde iyi ama monoton tuval ayakkabılarınız varsa, onları atmayın. İçinizdeki sanatçıyı getirin ve kumaş renkleri kullanarak sayısız renk ve tasarımlarla boyayın. Eğlenceli – hem içeri hem de dışarı!
Basılı tozluklar şöyle: Basılı tozluk, hem spor salonunda hem de dışarıda muhteşem görünmek ve hissetmek için en iyi silahlardan biridir. “Athleisure” un temel dişlilerinden biri, sayısız renkte soyut baskılı tozluk satın alın ve onları serin, pamuklu pastel gölgeli tişörtleriyle birlikte takın. Çoraplar ayak bileği uzunluğunda veya sadece bu renkli n sevimli slip-on olanlara sahip olmalıdır. Üstüne çıkmadan sadece en iyi zekâ göstergesini ekliyorlar! Bu tozlukları toplu fitness giyim tedarikçilerinden toplu olarak alabilirsiniz.
Spor sütyenlerini pantolonunuzla eşleştirin: Monoton pantolon giyiyorsanız, onları aynı renkte spor sütyenleriyle bir araya getirin. Spor sütyenine pop baskılı bir kapüşon atabilir ve tüm görünümünüzü ayık olmaktan tuhaf hale getirebilirsiniz! Ayrıca, bu renk bloğu efekti kesinlikle sıcaklığın spor salonunda ağrılı olmasına izin verecektir! Bununla birlikte, işleri zorunluluktan çok daha fazla aydınlatmamaya dikkat edin ve sütyen ve pantolonları pastel tonlarda tutmaya çalışın. En iyi fitness giyim üreticileri sizi en iyi karışım ve maç ürünlerine yönlendirecektir.

Etiketler:
Fitness Giyim Tedarikçileri
Fitness giyim üreticileri
Toptan Fitness Giyim
Toptan Fitness Giyim Tedarikçileri
toptan fitness kıyafetleri
Toptan Fitness Giyim Üreticileri

0 0 oy
Makale derecesi

Giriş yapmak

Etiket

İsim*

E -posta*

Site URL’si

Etiket

İsim*

E -posta*

Site URL’si

0 Yorum

Satır içi geri bildirimler
Tüm Yorumları Görüntüle

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *