Uncategorized

Ombre dudakları almak-korkak, öpülebilir, iki tonlu dudak aşkı

Moda trendine asla bir son verilmez. Ombre, hızlı yetişen son vızıltı. Trend değişimi ombre saçlarından ombre tırnaklara ve şimdi ombre dudaklarına kadar olmuştur. Günlük vesilelerle ünlü partiler için en iyisi, ombre dudakları, herhangi bir renk kombinasyonu seçebileceğiniz ve gradyan efekti ile olağanüstü görünmesini sağlayabileceğinizi düşünerek buzzworthy görünüyor.
[Ayrıca okuyun: Ombre Tırnak Sanatı Tasarımı – Şimdi kendiniz yapın!]

Fransızca ombre, yavaş yavaş solan renklerde “gölgeli” olduğunu gösterir. Birkaç geliştirme, ombre dudaklarını farklı renkler kullanarak ve renk değiştirerek bir etki yaratabileceğiniz kadar büyük hale getirdi.
Ombre dudakları yapmak esas olarak iki şekilde yapılır – merkezdeki daha açık dudak gölgesini dışarıda daha koyu tonlarla çevreleyerek ve tam tersi. Soldan başlayarak ağzınızdan veya üst dudağınızın alt dudağına doğru yoluna kadar kademeli olarak gölgelenmesi, tüm dünyanın üzerinde crooning yapabilen diva benzeri bir görünüm verir. Bugün, farklı renk tonlarına ve ailelere ait çeşitli ücretsiz renkler ortaya çıktı. Bir ombre rujunun nasıl uygulanacağına dair adım adım öğreticiye bir göz atın!
Ombre dudakları nasıl oluşturulur
Kaynak: ytimg.com

Yapmanız gereken ilk şey, dudak renklerini seçmek ve buna göre giyeceğiniz kostümle eşleşmektir.
Şimdi kaçmak istediğiniz iki veya çok daha fazla ton seçin. Bunu yaparken, dış olabilecek dudak gölgesini seçin, daha sonra dudağın iç tarafına doğru olacak bir sonraki tonlar (bir veya iki olabilir). Basitleştirmek için, dudak konturlarında başlamak istediğiniz gölgeye ve dudakların içine bitecek olana karar vermelisiniz. Unutmayın, dudak tonu, değişen tonlar izlenimi vermek için dudaklar boyunca yavaş yavaş değişmelidir. Ombre dudaklarının tam kanlı etkisi ortaya çıkıyor.

[Ayrıca oku: OMBRE’yi yeniden tanıtan]
Maskara Fırçası ve Kapatıcı

Dudak renk seçimi bitini (hangisi olursa olsun iki/üç/dört) yaptıktan sonra, dudakların içindeki ve çevresindeki ölü cilt hücrelerini çıkarmak için satın alma maskara fırçasını yapmanın zamanı geldi. Daha sonra, favori dudak tonlarınızı yeterince canlı hale getirmek için bir kapatıcı kullanın.
Kaynak: hm.com [SC: Mediad]

Dudak kenarlarınızı satmak için bir kalem astarı alın ve ardından karıştırarak takip edin.
Kaynak: pinterest.comdo’lar ve obre dudakları yaparken değil
Dudak astarı veya ruj uygularken, başlangıçta biraz dağınık görünme şansıdır. İşte bundan nasıl kurtulacağınız:
1. Ruj uygularken, tercihen açılı bir fırça ile yapın. Ruj ideal olarak daha hafif kıvama karşı daha kalın ve daha yoğun formülasyon olmalıdır.
2. Herhangi bir leke olduğunu hissettiğinizde, bir doku ile lekelenin.
3. Peki ya rujun karışıklığından nefret ederseniz, dudak lekeleri de o kadar da kötü değildir.
4. Daha uzun bir ruj mat efekti için, dudaklara gevşek şeffaf toz koymayı deneyin, ardından daha iyi bir etki için rujla yeniden vurun.
5. Dudaklar aracılığıyla cesur bir açıklama yaparken, makyajınızın geri kalanını mellowed ve düşük anahtar tuttuğunuzdan emin olun. Sonuçta, dudaklarınızda olmak için çok daha fazla dikkat istersiniz, değil mi?
Bu yüzden ombre çivileri yaparak inanılmaz derecede serin, küstah, kendine güvenen ve her bir glam bebek görünmeye hazır olun. En yakın rakibiniz sade Jane You!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *