category

Beth Ditto: Ünlü Stili Yapılandırıldı

Paylaş

Cıvıldamak

Toplu iğne

Reddit

Cep

Beth Ditto, feminist bir aktivist, bir kapak kızı ve stil simgesi olan bir bona fide rock yıldızıdır (İngiltere artı boyutu moda mağazası Evans ile bir giyim hattı vardı). Sincap yemek yiyen derin güneyden fakir bir kız için fena değil. Aslında, mütevazı başlangıçları sadece katil tarzının nedeni olabilir.

Bu yazı bağlı kuruluş bağlantılarından oluşabilir. Gizlilik Politikamızı görün.

Beth Ditto Stil’in Kuralları

Hayattaki numaram-bir teorim, tarzın kaynak eksikliğinizle orantılı olmasıdır – daha azınız, daha az şık olduğunuz çok daha şık.
Beth Ditto, tarzında

Biz kesinlikle katılıyorum. Beth Ditto, müthiş bir stilistiyle mükemmel bir şekilde orantılı bir ünlü değil. O gerçekten gerçek bir kadın ve aynı zamanda orijinal bir moda dahi. Sizin için stili biraz fazla olsa bile, punk fashionista’dan öğrenilecek bazı yararlı dersler var.

1. Likra giyin

Likra giyen Beth Ditto.

Dedikodu şarkıcısı “daha sıkı, daha iyi” diyor. Ve bu, etiketin iki boyutunda çok küçük olduğunu söylese bile geçerlidir. Normalde, bunu önermeziz, ama belki bir şeye var. Likra karışımları avantajları vardır – eğrilerinizi gösterirler ve inanılmaz derecede rahatlar. Bu vücut kucaklamasını deneyin, Likra-Karışımı Boyutu için açılır.

Michael yıldızları
$ 98.00

Michael yıldızları
$ 98.00

Enza Kosta
80,00 $

Michael yıldızları
$ 34.00

Enza Kosta
$ 76.00

D.Exterior
$ 45.00

>

2. Tasarımcıyı Git (elbette bir bütçede)

Miu Miu giyen Beth Ditto.

Şişman insanlar Miu Miu’da iyi görünüyor. Onlar sadece yaparlar.
Beth Ditto

Ditto her zaman sıkı bir mini elbiseyi sallamaz. Gevşek uydurma ve akan bir şeyle karıştırmayı seviyor ve gevşek bir ruh hali içinde olduğunda Miu Miu’ya döner. Ucuzdaki Miu Miu için Thredup’ı ve Poshmark’ı deneyin.

Miu Miu
$ 34.99

Miu Miu
$ 141.99

Miu Miu
201,99 $

Miu Miu
$ 156.99

Miu Miu
$ 131.99

Miu Miu
$ 112.99

>

3. siyah eyeliner giyin

“Sadece Amy Winehouse’a sor” diyor Beth, göz kulübesinin görünüşünüzü anında dönüştürme yeteneğini tarif ederken. Dramayı şiddetli gözlerle çevirmeyi deneyin ve kimse sadece kot ve sağlam renkli bir tişört taktığınızı fark etmeyecektir.

Odaklanmak
7.00 $

Bourjois
$ 8.59

Bellápierre Kozmetik
$ 18.99

Palladio
$ 6.99

>

4. Tüm kuralları kırın

Kurallar, kişisel stili olmayan insanlar içindir, cesur celeb’e inanır. Yatay şeritler, tuhaf renk koordinasyonu (veya yoksunluğu), uymayan elbiseler – hepsini bitirdi ve bir şekilde her zaman hemen hemen çalışmasını sağladı.

Günün sonunda, dergilerin tavsiye ettiği şeyi değil, sizi muhteşem hissettiren şey hakkında. Öyleyse, işçi gününden sonra beyaz giymek veya “besi” bir denizin üstüne spor yapmak istiyorsanız, bunun için gidin. Giydiğiniz güven, sizi mutlu eden şeyleri, aptalca eski kuralı kırmaktan çok daha fazla şey yapmasını sağlayacak.

5. Konfor için elbise

Beth Ditto, dünya dışı kıyafetler sallayan tek ünlü değil, ama Lady Gaga’dan ve diğer moda ileriye dönük yıldızların aksine, kesinlikle doğal görünüyor. Beth, aslında iyi hissettiğini ve bu tipik olarak imza likrasıyla eşleştirme daireleri anlamına gelir. Belki de kalıcı gülüşünün geldiği yer burasıdır. İyi görünüyor ve müthiş hissediyor – neden gülümse?

Şanslı marka
$ 59.00

Rosegal
$ 18.78

Jessica Simpson
$ 59.00

Dressilly
$ 16.97Jessica Simpson
$ 69.00

Scholl’s
50,00 $

Güven satıcısı
$ 26.99

Milanoo
$ 21.99

>

Lütfen bu alanı Gelen Kutunuzda Bütçe Fashionista’yı bırakın!
E-posta *

Aboneliğinizi onaylamak için gelen kutunuzu veya spam klasörünüzü kontrol edin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *