Uncategorized

Doğal cilt tonunuzu tamamlayan renkler giyen soluk cilt kızları

tarafından giyilecek renkler çok daha sansasyonel görünmenizi ve güveni artırmanızı sağlar. Özellikle soluk cilt tenli bir kızsanız, cilt tonunuzu düzleştiren kıyafetler giyiyorsanız çok önemlidir, çünkü yıkanmış veya hasta görünmek istemezsiniz.
Cilt renginize uygun ideal gölgeyi seçmek, bir elbisenin stili ve oturması kadar önemlidir. Aynı tasarıma sahip bazı kıyafetler bir renkte diğerinden çok daha iyi görünür.
Soluk tenli kızlardan biriyseniz endişelenmek için kesinlikle hiçbir neden yok çünkü herkesin bronzlaşmış cilt istediği günler, soluk cilt şimdi tüm öfke! Bu görünümü tıpkı Taylor Swift, Amanda Seyfried, Emma Stone, Amy Adams, Anna Kendrick ve Emma Watson gibi birçok ünlü gibi sallayabilirsiniz, ideal renkleri seçmek gerekli olan her şey.
[Ayrıca Oku: Renk Tekerleği Makyaj Grafiği Hakkında Gerçekler Açıklandı]
Soluk cilt için giysi renkleri
Öncelikle yapmanız gereken, cildinizin alt tonunu tanımlamaktır- ister sıcak tonlu veya serin tonlu olsun ve bunu damarlarınızın rengini kontrol ederek bulabilirsiniz. YEŞİLİK gibi görünüyorsa, o zaman sıcak alt tonunuz var ve eğer tinge’de çok daha mavimsi ise, o zaman serin alt tonunuz var.

Tüm bunları anladıktan sonra, cilt tonunuza göre en iyi renk kombinasyonu için bu kılavuzu takip edin.
Serin tonlu soluk cilt
Serin bir alt tonlu açık tenli kadınların çoğunda mavi veya yeşil gözleri ve kül gri ila koyu saçlar vardır.

Çıplak tonlar
Genel bir politika olarak beyaz veya çıplak renkli üstler veya kazaklar giymekten kaçınmalısınız. Sizi yıkayan bir şey değil, ten renginize kontrast getiren bir şeye ihtiyacınız var. Bu yüzden cildinizle karışabilecek tüm bu renklerden uzak durun.
Mavi
Gözleri vurgulamak için, safir mavisi ve kobalt gibi bir renk giymek parlak bir şekilde çalışacak ve kesinlikle onları pop yapacak. Jessica Chastain bu safir mavi elbisede büyüleyici görünüyor.
Kate Middleton birçok kez mavi için gitti ve sallıyor!
Bej ve diğer çıplak renkler giymek kıyafetler için iyi bir fikir olmasa da, çıplak pompalar bir klasiktir ve aynı zamanda çok sofistike ve şık görünüyorlar!

Serin pastel tonlar
Pastel gölgelerin çoğu serin tonlu soluk cildi çok iyi tamamlar, bu yüzden onlarla yanlış gitmeniz pek olası değildir. Çok sofistike ve kadınsı görünüyorlar.
[SC: Mediad]

Emma Stone bu pastel yeşil elbisede büyüleyici görünüyor.
Allık pembesi belki de soluk cildi tamamlayan neredeyse çıplak renktir, ancak sadece serin alt ton için. Anne Hathaway’den bir ipucu alın.

Eğer açık bir tenli güzelseniz kaçınılacak renkler: çok hafif gölgeler, neon renkler, metalik gümüş, cilt tonunuzla harmanlanan çıplak renkler.
Sıcak tonlu soluk cilt
Böyle bir ciltli kadınlar, cildinde küçük bir turuncu veya sarı renk tonuna sahip olma eğilimindedir ve normalde kahverengi veya fındık gözlerine sahiptir.
Sıcak pastel
Tıpkı havalı pastellerin serin alt tonları olanlarda güzel göründüğü gibi, sıcak pasteller size harika görünecek. Şeftali, yaylı bir görünüm için en iyi renktir.

Soluk sarı
Çok adil tenli bayanlar soluk sarıda kesinlikle çarpıcı görünüyor. Sağlıklı, doğal bir parıltı vermek için sıcak alt tonunu mükemmel bir şekilde tercih eder.

Bordo, koyu mor
Burgundy çok seksi bir renktir ve görünüşünüze drama eklemek istiyorsanız harika çalışır. Soluk cildinizin aksine, bordo çarpıcı görünüyor! Keira Knightly bu bordo elbisesinde nefes kesici güzel görünüyor.

zeytin
Soluk ciltler için en iyi giyim renkleri arasında zeytin yeşili. Soluk tende enfes, zümrüt yeşiliden çok daha fazla görünüyor!

İnce kırmızı
Kırmızı, cilt tonunuzun doğal sıcaklığıyla eşleşecek ve inanılmaz bir parıltı verecektir. İnce kırmızı ve şeftali renkleri güzel görünmenizi sağlayacaktır.

Zooey Deschanel bu kırmızı gölgede çok seksi ve sansasyonel görünüyor, cildinin eterik görünmesini sağlıyor.
Porselen cilt kusursuz görünüyor ve oldukça arzu edilir. İdeal giyim renk kombinasyonlarını giymek, pastanın üzerine krema gibidir; İtirazınızı geliştirir ve çok daha muhteşem görünmenizi sağlar! Öyleyse, bu ünlülerden bir ipucu alın, doğal görünümünüzü kucaklayın ve zarafet yayacaksınız.
Görüntüler Kaynak: pinterest.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *