category

Süet Moto Ceketi

Bu yeşil süet moto ceketi, sonbahar gardırobuna favori bir ek oldu, ancak bir parçam gri-ne kadar çarpıcı için gitmem gerektiğini merak ediyor mu?! Geçen haftadaki son haftadan geç saatlerde, gerçekten sonuna kadar hissetmeye başladığında San Francisco’da yatılı bir iş günü için kullandım.

Bir yıldan fazla bir süredir bu fişekleri yaşadım ve hala gardırobumda nihayet, şimdiye kadarki en rahat çifti (evet, hiç!) Sahip olduk. Bu güzellikleri oluşturmak için ne tür bir kara büyü yapıldığını bilmiyorum, ama bir şekilde çok yumuşak, çok güzeller ve esasen sizi terlerdesin gibi hissettiriyor. Ayrıca, tasarımcı kotlarını kısaltmak zorunda kalmanın yorucu olanlarınız için, şimdi bu “terziliksiz” 32 inç insam içinde mevcuttur. Her yerde büyük kazanır.

Onları günümüzün fotoğraflarında parlama bacak kotumun altında gerçekten göremezsiniz, ancak bu Everlane modern slouch’ların son yıl için de çok fazla yıpranmış dairem olmasını söylemiştir. Onlar iş için ideal temel daireler çünkü her şey-etek veya pantolonlarla müthiş görünüyorlar ve bir bajillion renklerinde mevcuttur. Kırılacak bir ya da iki aşınırlar, ama erkek buna değer. Deveyi düşme için koleksiyonuma eklemenin gerekebileceğine inanıyorum …

Süet Ceket: Boş NYC (diğer iki inanılmaz renkte gelir!) | Kazak: Eski, çok benzer, burada ve işte burada | Kot: 7 tüm insanlık için | Ayakkabı: everlane | Çanta: Moyi Moyi (buraya benzer) | Dudak: Mac (karanlık taraf)

>

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *