category

Bir sebeple kuruma geri dönün: Hiçbir genç aç

Bu yayın, her zaman olduğu gibi özel perakendeciler, Inc. tarafından desteklenmiştir. Tüm görüşler benimdir.
Sahne ile tüm kıyafetler:
Nolan #1: Black Joggers tam burada ve burada; burada sohbet et
Nolan’ın #2: Blue Short; Üst: Burada, spor ayakkabılar: burada
Kıyafetim: Spor ayakkabılar: tam burada // tee: burada
Önümüzdeki birkaç hafta içinde yaz mevsiminin ne kadar hızlı gittiği inanılmaz. Nolan okula geri döndü. Kurum yılına hazırlanırken, onun için kurum malzemelerinin yanı sıra kıyafetler için de satın alıyorum. Stage mağazaları, gençler moda da dahil olmak üzere hane halkları için ürün teklifleri ve okula geri dönme malzemeleri nedeniyle benim tek durak dükkanım oldu. Tüm geri dönme modası, ayakkabılar ve aksesuarlar için mükemmel bir yer.
Çok daha inanılmaz bir IS Stage, gençlik açlığı için anlayışa yardımcı olmak için herhangi bir genç aç organizasyon olmadan ortaklık kuruyor. ABD’deki 6 gencin 1’inden 1’inin açlıkla zor zamanlar geçirdiğine inanmak talihsiz bir durum. ABD’de açlık ve Amerika’daki kamu kurumlarının yarısından fazlası olan 13 milyon gencin toplamı düşük gelirli ailelerden geliyor ve bunların 22 milyonu ücretsiz veya düşük fiyatlı kurum öğle yemeğine bağlı. Yüksek kurumda ve şimdi bir kurum çağındaki bir annenin annesi olarak kendim en azından öğle yemeğine güvenmek zorunda kaldıktan sonra, bu çaba kalbim için çok değerlidir, çünkü harika bir yemeğin keşfetme konusunda ne kadar önemli olduğunu tam olarak anlıyorum Başarılı bir gelecek için gençler kurmak. Aç bir çocuğun keşfetmesinin ne kadar zor olduğunu hayal edebiliyorum, çünkü o zaman hayatımın bir parçası oldu. Sizi sahneye katılmaya motive ediyorum ve şimdiden Ağustos ayının sonuna kadar sahne mağazalarında satın alarak gençlik açlığı için anlayışa yardımcı olmaya motive ediyorum. Sahne mağazaları sadece kurum ürünlerine geri dönecek ve bu ürünlerden elde edilen satışların% 50’si açlık açmayacak.
Kurum kıyafetlerinin yanı sıra malzemelere geri döndüğünüzde, ABD’de açlıkla çevrimiçi olan 13 milyon gençten bir veya daha fazlasında ne kadar fark yaratabileceğinize inanın. Bu yüzden sahne, hiçbir gencin yılın herhangi bir zamanında aç kalmayacağından emin olmak için herhangi bir genç aç olmadan ortaklık kuruyor. Lütfen mağazalarda veya çevrimiçi satın alarak hiçbir genç aç organizasyona geri dönmeye yardımcı olarak desteğinizi gösterin. Sahne mağazaları, moda, çekicilik ve ev markaları da dahil olmak üzere mükemmel ürünler getiriyor.

Aynı şekilde:

Üzengi tozlukları ile nasıl moda görünür

Sevgililer Günü için son dakika kavramları…

Karışık bir içecek kutlaması için nasıl elbise…

Cadılar Bayramı kostümlerinizi almak için en iyi yer

Bilin.

Haber almak için e -posta adresinizle kaydolun.

İlk adı

İlk adı

İlk adı

İlk adı

Soyadı

Soyadı

Soyadı

Soyadı

E -posta adresi

E -posta adresi

E -posta adresi

E -posta adresi

Abone olmak

Abone olduğunuz için teşekkürler!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *