Uncategorized

Blogger C & A ile Catherine Brock

Paylaş

Cıvıldamak

Toplu iğne

Reddit

Cep

Bu yayın bağlı bağlantılar içerebilir. Gizlilik Politikamızı görün.

DEADSPOTR’nin etkileyici ağı, çok çeşitli konularda ve aynı zamanda ilgi alanlarının yanı sıra çok çeşitli konularda sosyal medya kişiliğinin yanı sıra, hepsi frugal yaşamın yanı sıra para tasarrufu sağlayanlar da bulunmaktadır. Düzenli Etkileyici Spot ışığımızda, bir etkiyi, deneyimlerini ve toplumumuzun geri kalanıyla başarı hikayelerini paylaşmaya davet ediyoruz. Öne çıkmak istiyorsanız, bana Dealspotr ile mesaj gönderin.

Catherine Brock için, bileşen bir hobi olarak başladı. Zamanla, hobiler yaptıkça, freelancing dünyasını kontrol etmeye başladığı için Catherine’nin tutkusundan birine dönüştürülür. İş dünyası ile tekrar tekrar kapatıldıktan sonra Catherine, daha fazla bütçenin yanı sıra bütçe planı olan Bütçe Planı Fashionista ile birlikte bloglamasını son olarak para verebildi. Şimdi, bu haftanın etkileyici Q & A’da sizinle birlikte yolculuğunu paylaşmak için.

KENDİNİ TANIT! İlk isim, nereden, “günlük işiniz” ve bilmemizi istediğiniz diğer eğlenceli gerçekler türünüz.

Ben Catherine Brock ve St. Louis, Missouri’de çevrimiçi olduğum. Ben gerçekten Long Beach, California’dan geliyorum, ancak yaklaşık altı yıl önce Midwest’e taşındım. Evet, evet, buraya gitmek için benim seçeneğimdi! St. Louis, yaşamak için muhteşem bir yer. Hakkımda eğlenceli gerçek: Benim gençlik takma adı TIG. Evim hala beni çağırıyor, yanı sıra kimsenin nereden geldiğini akılda tutuyor gibi görünmüyor.

Benim gün görevimin yanı sıra, yaklaşık sekiz aydan itibaren aynı yanı sıra aynı zamanda aynıdır. Hayalini yaşamak!

Blogunuzu tanımlayın. Birincil odağı nedir?

Bütçe Fashionista, bir servetin maliyeti olmadan, stil fikirli kadınların elinden gelenin en iyisini yapmalarını imtiyazlar. Güzellik trendlerinin yanı sıra kadınların yanı sıra kadınların yanı sıra kadınların yanı sıra karşılığı da karşılıyoruz. Şahsen ağırlıklı olarak 40. ve üstü kadına, hem de moda ve daha genç set için güzellik ipuçları olan diğer iki yazarım var.

Bloglamaya nasıl girdiniz? NE ZAMAN BAŞLADIN?

Her zaman kendimi bir yazar gördüm. Diğer alanlarda “gün işleri” olsa bile, en çok sevdiğim görevimin bir parçası oldu. İş dünyasından bir noktada bir noktada, tam zamanlı bir serbest yazıcı olarak dokuz yıl boyunca harcadım. Diğer insanlar için tonlarca malzeme yazdım. Bir iş fonksiyonuna geri döndüm ve (elbette) tam olarak yazmayı ne kadar özlediğimi fark ettim. Sonuç olarak, Fashionista bütçe planını 2014’te bir yan iş olarak devraldım.

En iyi performans gösteren blogunuz neydi? Başarılı olmaya inanıyor musunuz?

Bahar Moda 2017- Şimdi istediğiniz parçalar. Bu yayın, uygun olduğu kadar iyi olduğu için iyi yaptı. Bütçe planı Fashionista ziyaretçisi, hektif bir bayan, hem de hızlı ilham gerekiyor.

Moda kendi kendine ifade ile ilgilidir, ancak amacım her zaman şık (ve uygun fiyatlı) kıyafet için yeni bir konsepte kıvılcımdır. Çok fazla web trafiğini elde eden yazıların zamanında, “Tamamen giyebilirim!”

Blogunuzun nişinizdeki diğer bloglardan benzersiz veya benzersiz olduğu yöntem nedir?

Kendim de dahil olmak üzere üç yazarımız var, ayrıca her birimizin bütçe planı modası nişinde kendi bakış açımız var. “Nasıl stilin nasıl yapılır” ve “Nasıl giyilir? Bütçe planı Fashionista, kişisel olarak benim hakkımda daha az, kadınların kendi tarzlarını keşfetmeleri için daha fazla.

Dealspotr hakkında sevdiğiniz şey nedir? Dealspotr, her türlü bir şekilde blogunuza yardımcı oldu mu?

Dealspotr anlaşmalarının topluluk tarafından dikkatlice temizlendiğini seviyorum. Fırsatlar için çok sayıda Google arama yapmak için kullandım, ancak bunu verdim. Sadece zaman verimli değil. Fashionista bütçe planını oluşturduğumda ya da kendi kişisel alışverişimi yaptığım zaman, doğrudan ilgilenen anlaşmaların yanı sıra, ilgili fırsatları aradım. Twitter’da fırsatları paylaştığımda bile, genellikle anlaşmaların işe yarayacağını anladığım için doğrudan DEADSPOTR’den paylaşacağım.

Blogunuzun başarısı için sorumlu olan bir şeyi (tamam veya birkaç şey) belirleyebilirseniz, bu ne olurdu?

Odak. Bütçe planı modasının yanı sıra bütçe planı güzelliğine odaklandım, aynı zamanda bakış açımımı bu kadar pek çok şeyle paylaşsam bile! Bu basit sesler, ancak blogcular üzerinde markalardan ve sınırlarını germek için potansiyel ortaklar için büyük bir baskı olabilir. Ancak günün sonunda, yükümlülüğüm okuyumumdur. Bunu görmezsem, bu okuyucuları kaybetmeye başlarım ve marka fırsatları da giderdi.

Bloga başlamak için arayan birinin ne tavsiye edersiniz?

Bunu sevdiğin için yap, hem de kalmaya devam ediyorsun.üzerinde. Bloglama, blogun yaşam döngüsünün her aşamasında zor iştir!

Diğer blogculara önereceğiniz faydalı bir araç veya kaynağı var mı? Belki de başka bir blogcular anlamayabilir mi?

Pinterest için Tailwind’u seviyorum ve Instagram zaman. Gerçekten beni organize ediyor. Kullandığım daha az bilinen bir araç, görüntüleri sıkıştıran ImageOptimdir. Sitemde çok sayıda örnek satış yayınladığım kadarıyla, bazen mağazalar bana dev resim dosyaları gönderecek. ImageOptim’yi, onları web için uygun bir boyuta düşürmek için kullanıyorum.

Blogger olarak yaşadığınız en heyecan verici andan bahsedin.

Perakende alışverişi tartışmak için 16 moda blogcu yanı sıra instablogcers getiren bir moda paneli işi için seçildi. Bu gerçekten harika bir şansın yanı sıra, diğer yenilikçi kadınlarla karşılaşmamın yanı sıra tatmin etmem için bu kadar ilham verici oldu. Seçimde bulunduğum aramayı aldığımda, harika bir şekilde şok oldum!

Hangi büyük blogger veya etkileyici, neden bu kadar hayran kalıyorsunuz?

Jo-Lynne Shane’yi severim. Stil duygusu son derece gerçek ve erişilebilir.

Bloglamayı durdurmak istediğinizde hiç bir dakika yaşadınız mı? Tam olarak nasıl aştın?

Tam olarak değil. Bazen hayal kırıklığına uğradım, çünkü google’ın merhametinde ya da instagram algoritması gibi hissediyorum. Ancak iş rollerinde çalıştığımda tam olarak nasıl hissettiğim gibi bir şey değil. Dondurma yiyorken talihsiz hissetmeye çalışmak gibi. Belki de şimdi olduğu kadar da olur, ancak uzun sürmez.

Tercih ettiğiniz TV şovunuz nedir?

Aslında yeni tercih edilen bir gösteri için pazardayım! Tercih ettiğim tüm zamanlarım “kayıp”. Şimdiki şovlar için “Amerikan Ninja Savaşçısı” nin yanı sıra “köpekbalığı tankı” sevdim.

Tercih ettiğiniz atıştırmalık nedir?

Kaju fıstığı ve kurutulmuş mangolar.

Herkesle akşam yemeği yiyebilir, yaşayan ya da ölü, kim olurdu?

Bu zor bir. Audrey Hepburn’u ve Benjamin Franklin’i davet edebilir miyim?

Facebook’ta Catherine ile bağlantı kurabilirsiniz, Twitter, Pinterest, Instagram, yanı sıra Bloglovin ‘. Catherine’nin blogunu TheBudgetFashionista.com’da kontrol ettim. Dealspotr’da ona da uyabilirsin.

Para tasarrufu konusunda tavsiyeyi paylaşmayı seven bir blogger veya sosyal medya etkisi misiniz? DealspoTR, Savvy Shoppers’ın yanı sıra anlayışlı bir avcının yanı sıra, anlayışlı bir avcının yanı sıra, görünürlük kazanmak, perks yapmak, ücretli konserlere yardım etmek için etkileyici ağımıza katılın.

Emily Helwig, bu makaleyi, Dealspotr Blog’unda yayınladı. DealSpotr, sizi kurtarmanızı sağlayan en hassas kupon sitesidir. Ben @BudgetFashionista Dealspotr, bugün katılmak ve 5.000 bonus puanı yapmak için linkimi kullanıyorum.

Lütfen bu alanı Gelen Kutunuzda Bütçe Planı Fashionista’yı bırakın!
E-posta *

Aboneliğinizi doğrulamak için gelen kutunuzu veya spam klasörünüzü kontrol edin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *