Uncategorized

Raubdruckerin-Baskı Kentsel Yardımcı Tshirts

Street Art T-Shirts-Kelimenin tam anlamıyla, sokaklardan ve tişörtlere sanat baskısı
Sokak sanatı, belirli bir kentsel, alışılmadık ortamda yapılan sanata farklı yaklaşımlar hakkında konuşurken bir klişe haline gelmiş olabilir. Ancak giyim markası Raubdruckerin (Alman’dan “Korsan Yazıcı” anlamına gelen), tam anlamıyla caddeyi sanata dönüştürüyor, bu da tote çantaları, hoodies veya tişörtler gibi tekstillere mükemmel bir şekilde gidiyor. Son derece orijinal gündelik kıyafetler yapmak için pratik olarak zemini ayaklarının altına tişörtler üzerinde aktarıyorlar.
Menholler, drenaj kapakları, hava şaftları ve diğer hizmet kapakları gibi sıradan, fark edilemez şeyler, orada, Paris, Amsterdam, Lizbon, Atina, Roma ve daha fazlasının sokaklarında yerinde yapılan mükemmel izler haline gelir. Sokakların bu ihmal edilen kısımları, kesinlikle kaçırdığınız bir tasarım çeşitliliğine ve yaratıcılığına sahiptir. Rubdruckerin ekibi, 2006’dan beri daha kesin olarak – bu küçük ayrıntıları fark etti ve o zamandan beri bir kıyafet parçasına her benzersiz desen ekleyerek bireyleri çevrelerine bağladılar.
Baskı sürecinin, insanları bu şekilde basılmış bir tişört bulundurmaya davet ederek, onu gerçek bir sokak sanatı parçası yapan şeydir. Bir dakikanızı ayırın ve sıçan yarışındaki günlük koşumuzda fark edemediğimiz fantastik güzelliği ayaklarımızda görün.

0/5 (0 yorum)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *