category

20 Son Bluz Geri Boyun Stilleri

Moda Time Some Soluyor, ancak geleneksel Hint geleneksel kıyafetleri asla grafikleri bırakmıyor gibi görünüyor. Bana göre en çekici moda olduğu için saree tutkunu olmaktan gurur duyuyorum.

Akılda tutulması son derece önemli olan, sari iltifat eden bluzdur. İster bir pamuk sari ister Deepika Padukone veya Priyanka Chopra tarafından kırmızı bir halı etkinliğinde kullanılan bir kopya olsun, Saree’yi zarif yapan şey bluz stili ve uyumdur.

Blonun stilinin yanı sıra asla şekillendirmemelisiniz. Aslında, her giydiğinizde saree görünümüne farklı bir görünüm sağlamak için, zıt renklerde birkaç bluzun yanı sıra bu ek klasik için desenler olabilir.
Annenizin altın veya gümüşte dokuma olan geleneksel vintage banaras sari kullanıyorsanız, boyunda ve kollarda özetlenen nakışla yapılan bir altın veya gümüş bir bluz alabilirsiniz. Pamuklu bir Gadwal sari, basit bir arka tasarıma sahip net tam kollu yüksek boyunlu pamuklu bluzla kullanılabilir.
[Ayrıca okuyun: tam olarak nasıl sari giyilir]

Mix ve eşleşme burada anahtardır, ancak bluzlar için arka boyun stillerini tam olarak nasıl hatırlayamayız?
Saree’niz için bir bluz desenini seçmenize yardımcı olmanız için bir araya getirdiğim bir sözlüğe bakalım.

İşte 20 bluz arka boyun tasarımının listesi

Asimetrik bluz tasarımı, at ayakkabı ve yuvarlak – Bu stiller, bir ev için giymek istediğiniz web veya şifon sarileri ile eşleştirilebilir.

Kaynak: pinterest.com Çok dikkat ederseniz, yuvarlak boyun pot boyun stili gibi görünür. Bu bluz arka boyun stili, ipek sariler ve lehengas için tamamen uygundur.

Kaynak: butikeseebouse.com [ayrıca okuma: bluz dikişi için ipuçları]

[SC: Mediad]
Bir omuz – biraz dikkat çekici ve tamamen film, bu bluz arka boyun tasarımı tarzı. Çok süslenmiş veya nakış bluzu arka boyun stili bu desenle harika olurdu.

Kaynak: Pinterest.comback Buster & Of Omuz-Çekici tarafta, bu bluzlar gösterilecek muhteşem omuzları olan genç kadınlar içindir. Bunları bir arkadaşının resepsiyonunda giyin ve alım nedeniyle aşırı akan iltifatları bekleyin.

Arka bali, koynunda az olan kadınlar içindir. Kayışlarla veya kayışsız, bu sayı kesinlikle sizi fark edecektir, ancak zarif ve zarif bir şekilde getirmenin benzer şekilde önemli olduğu. Tam burada küçük bir öneri-

Kaynak: Pinterest.com omuz dışı stil için dışarı çıkın. Bu görünümünüzü yapabilir veya kırabilir. Eğer askısız olmaktan hoşlanmıyorsanız veya kalın kayışlara düşkün değilseniz, onları omuzlardan kaydırın ve bu kesik yakalı çizgileri gösteriş yapın.

Kaynak: BagGout.comBateu / Boat Neck – Bu basit ama şık bir bluz sırt boynuz tarzı desendir. İşlemeli ön bluz stili topluluğa güzellik katabilir.

Kaynak: Pinterest.com Pointed Geri – Yönlendirilmiş bluz arka boyun tasarımı ile derin dalış yapın. İlginç tutmak için püsküller, teller sınırları ve daha fazlası ile eşleştirilebilir.

Kaynak: Pinterest.comStrings – Bunlar sadece sahip olduğunuz muhteşem sırtları göstermekle kalmaz, ancak aynı şekilde, bu teller, göğsünüzün yanı sıra şekle ve boyutuna göre sabitlenebileceğinden biraz ağırlık vermiş olabilirsiniz veya biraz kilo verebilir.

Square, U ve V şekilli boyun stilleri – bu stiller uzun zamandır tur yapıyor. 60’ların çoğu Bollywood yıldızı, bu bluz arka stillerini filmlerinde oldukça polka dot sarees ile kullandı.

Bluuses için V arka boyun stili size güzel sırt göstergelemek için yeterli alan sağlar. Daha da güzel hale getirmek için biraz püskül veya zarif bir sınır ekleyin.

Kaynak: Pinterest.com U boynu, en rutin ve basit arka boyun bluz tasarımlarından biridir. Bu desenler genellikle dizeler veya kalın bir sınır çizgisi ile birlikte tutulur.

Kaynak: Pinterest.com Kare boyun kesinlikle sıradan bir bluz arka boyun tasarımıdır. Sınırlarla oynayın ya da ek cazibe için web bluz geri boyun stili ile gidin.

Kaynak: Pinterest.comSheer Back – İllüzyon üretmek, özellikle kıyafetlerle her zaman eğlenceliydi. Arkaya gitmek size kapalı bir his sağlayacak ve kıyafetin duyumsal kısmını dengeleyecektir. Pot boynu, dizeler veya kesiklerle, hangisiyle eşleştirmeyi seçerseniz seçin, muhteşem görünecektir.

Umarım en son bluz arka boyun stilleri ile ilgili bu makale yardımcı olmuştur.
[Ayrıca okuyun: Bluzunuzu dikiş yaparken ipuçları]
Bu arada, sizi kalplerinizin erimesini sağlayacak bazı muhteşem bluz stilleriyle alalım.
Bu, ayna çalışması olan bir web kollu bluz stilidir. Tam manşon bluzu, sıkıcı altın renkte olduğu gibi her türlü web sari ile kullanılabilir. Böyle bir bluzunuz varsa, birkaç sare ile giyebilirsiniz.
Arka boyun nakış tarzınull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *