Uncategorized

Paris Satın Alma Rehberi: En iyi moda lekelerinin en iyisi

Paylaş

Cıvıldamak

Toplu iğne

Reddit

Cep

Paris’te yüzlerce, hayır, binlerce dükkan var. Gerçekte bu yayın, şu an için birçok, çok sayıda parçaya ayrılabilir, ancak size en iyisini sunacağız. Öyleyse, sırtınızın yanı sıra tercih ettiğiniz soğuk havanın sıcaklığınızla gevşeyin. Dünya. Daha fazla ADO olmadan, tam burada TBF’nin Paris satın alma kılavuzu.

Bu yayın bağlı bağlantılar içerebilir. Gizlilik Politikamızı görün.

Paris Satın Alma Rehberi: Işıklar Şehri Satın Alma İpuçları

En iyi mağaza – Galeriler Lafayette – 40 Boulevard Haussmann 75009 Paris

Bu mağaza, herhangi bir alışveriş türünü yapmayı planlamazsanız bile, Paris’te hiç bir şey olup olmadığınız görülmesi gereken bir şeydir. Dünyanın en tanınabilir markalarından makyaj sayaçlarını barındıran birincil kat, kesinlikle görülmesi gereken bir manzaradır. Şaşırtıcı bir kubbeli çatı sisteminin yanı sıra gördüğümüz en muhteşem vitrayın bazıları, galeriler Lafayette, kimsenin listesinin üstünde, fashionista ya da değil! Her türlü fantastik mağaza gibi, aynı şekilde büyük bir markanın bulunduğu ve her türlü fashionista’nın kalbi arzu edebileceğini getirin. Bu maytyada mavi bir Noel’in yanı sıra, bu şık buruncudan daha sıcak tutmak için ne kadar iyi bir yöntem olması imkansız olurdu?

TBF Insider İpucu: Galeriler Lafayette, Çarşamba günleri tamamen ücretsiz mağaza içi moda şovları sunar! Tek yapmanız gereken, rezervasyon yapmanın yanı sıra +33 (0) 1 42 82 34 56

Best Boutique Merci – 111 Bulvarı Beaumarchais 75003 Paris

Merci, farklı hediyeler ve fantastik kıyafetler keşfetmek için fave yerlerimizden biri olmalı. Biraz daha yüksek son fiyatla eğilimi, süper kalça, şık Marais mahallesinde bu muhteşem butikte keşfedilecek çok farklı öğeler var. Üç kat, iki kafe ve seçilecek tonlar var! Mücevher, rahat kazakların yanı sıra mağazanın adı ile çok güzel bir kırtasiye, kırmızı – “Merci” – Parisienne tarzı bir çizgi ile ideal teşekkür kartı. Kıyafetlere, ayakkabıların yanı sıra Bijoux’u üst katta göz atın, Akıllı telefonunuzun veya iPod’unuz için en havalı aksesuarların bazılarını keşfedebileceğiniz 2. saatte hediye bölümüyle dolaşın. ; Sonuçta Paris’tün!

En İyi Vintage – Tamamen Ücretsiz “P” Yıldız – 8 rue Ste-Croix-de-la-Bretonnerie 75004 Paris

Önemli inancın aksine, Paris’te bir kaç vintage dükkan var ve tamamen ücretsiz “P” Yıldız rafları, sadece bulunmayı bekleyen hazinelerle ağzına kadar doldurulur. Yılın bu zamanında, 100 doların altında olan her şeyin yanı sıra tonların yanı sıra tonu keşfedeceksiniz. Aynı şekilde, tıknaz örgü kazakları ile taşan, çoğunlukla% 100 yün veya değilse, sentetik ve sentetiklerin mantıklı bir karışımıdır. Buradaki esansiyel, herhangi bir bağbozumu satın alma deneyiminde olduğu gibi, sabrınızı sağlamak, her zaman delikleri ve lekelerin yanı sıra lekeleri kontrol etmek için zaman ayırdığınızdan emin olun. Ancak, anlaşmaların alınması için var! Bir Fransız fashionista’yı anlıyoruz (İsimler isimlendirmeyiz, ancak kızıl saçlı olabilir), sadece 5 euro (yaklaşık 6 ABD doları) pazarlık maliyeti için Peter Pan panosu ile bir nane eko-dostu 50 tarzı lambswool kazak keşfetti!

En İyi Ucuz Zincir Mağaza – Yeni Görünüm – Forum Les Halles – 2 Impaze Saint-Eustache 75001 Paris

Paris, H & M, Zara’nın yanı sıra diğer büyük büyükşehir şehirleri gibi mango var, ancak Paris Les Halles’deki en büyük alışveriş merkezlerinden birine biraz daha belirgin bir şey arıyorsanız, yeni bir görünüm bulacaksınız. Bu büyük dükkan çoğunlukla moment-an-trend odaklı eşyaların yanı sıra fantastik temelleri sunmaktadır. Başlangıçta İngiltere’den, Fransız küçük kardeşinin kalıcı olarak 21 gibi bir türdür. Bonus puanları, kapsamlı artı boyutu koleksiyonu için bu inanılmaz derecede uygun fiyatlı mağazaya gidiyor. Bu siyah çivili eldivenler, bu rad’yı “Bobo” hobo’yu salladığı gibi, herhangi bir kıyafet türünü sağlar. (Bobo, “Bohemian Bourgeuois”, Boho’ya eşdeğer olan “Bohemian burjuva” anlamına gelir).

Best Lingerie – Chantal Thomass – 211 Rue Saint-Honoré 75001 Paris

Bir dantelli ürünü satın almadan Paris’e gelemez. Sadece şehirdeki en iyi olmazdı. Burada keşfettiğiniz iç çamaşırların çoğu, el yapımı Fransız dantelinden veSonuç, ucuz değil. Ancak kim kaşıntılı giymek istiyor, ucuza yapıldı, zayıf bir yerde mi? Kesinlikle biraz ek paraya mal oluyor, bu çizginin koleksiyonları her zaman flört ediyor ve aynı zamanda büyük kurdeleler ile oynak ve dantel – bir kadına her tür bir topluluk altında belirli bir JE NE SAIS QUOI verecek şey!

TBF İçeriği İpucu: Ocak ayına kadar beklerseniz, yukarıda belirtilen tüm mağazalarda bazı olağanüstü anlaşmalar yapabilirsiniz – vintage dışında. Satışlar, Paris’te, yılda sadece iki kez, Ocak ayında ve Temmuz ayında hükümet tarafından düzenlenen gibi.

Mutlu alışveriş!

Lütfen bu alanı Gelen Kutunuzda Bütçe Planı Fashionista’yı bırakın!
E-posta *

Aboneliğinizi doğrulamak için gelen kutunuzu veya spam klasörünüzü kontrol edin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *