Uncategorized

Taze Blackeye Tee Shirts Hattı’ndan

Orijinal Konseptler Size bir fark yaratmak ve sizinle bir bakış açısı oynamak isteyen en taze tişört markalarından birini sunmaktan gurur duyuyoruz. Avustralya bize minimalist vurguları kullanan son derece orijinal bir konsept içeren Blackeye hattını sunuyor.
Projenin ücreti olan Glenn, cesaretlerine hayran olduğum insanlardan biri, görevlerini sağlamaları ve hayallerine uymaları için. Evet, anladığınız o tür bir kişi bunu tutkudan çıkarıyor.
Beni şaşırttığı fikir, siyah stillerin son derece parlak bir renge sahip olması. Bir etki yaratmak, Blackeye’nin hedeflediği ve tişörtlerin tam da bunu yapmak için ele aldığı şeydir. Bize anlayışın her şey olduğunu göstererek, gözleriyle görmemize yardımcı olmak için ironik ve komik çizimler kullanıyor. Şimdi sanatçının ne anlama geldiğini gerçekten anlıyoruz, değil mi?
Blackeye tişörtleri hattı!
Blacksheeptrappraptrapprappred Alay ve yüksek kaliteli tişörtleri sevdiğim için, çizgisi olumlu bir etki yarattı ve burada yer aldığı için minnettarım. “Tuzak”, “Para Konuşmaları” nın yanı sıra “işemek” favorilerim olduğunu belirtmeliyim.
Tee Shirts hattı başlangıçta, ancak burada takdir edilecek özgünlük olduğu için Glenn’i başarılı bir gelecek arzu ediyorum.
T-shirtler için “otomat makinesini” ziyaret edin, en son güncellemeler için Facebook’ta ona uyun ve buradaki izlenimlerinizi twit.
Sunuma neye inanıyorsunuz?
Piss-Offbum-Trimmercar-Parkcombathinomoney TalksbullseyeAngel Halopower Foolzp8497586rq

0/5 (0 yorum)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *