category

Gül pileli elbisenin yanı sıra Gri Blazer

, akıştaki mevsimlerin yanı sıra San Francisco, 50 derecelik şiddetli bir sağanak ve 75 derecelik mavi gökyüzü arasında boşalıyor, son zamanlarda çalışma haftası sırasında katmanlarla ilgili. Bu artan pileli ön elbise (rutin ve uzun seçeneklerde mevcuttur!) Tüy gibi hafif ve tek başına giymek için Uber rahat bir parça veya bugün yaptığım gibi bir düğme tişörtünün üzerine katmanlı. Bu yumuşak artan pembe, özellikle gri tonlarla iyi oyunlar, bu yüzden bu blazer ve bu yılan derisi pompaları aracılığıyla tamamlayıcı rengi getirdim.

Elbise: Y.A.S (burada uzun sürüm) | Blazer: Goodnight Macaroon (eski, benzer, burada ve burada) | Gömlek: Teori (burada ve burada benzer) | Ayakkabılar: Mango (eski, burada benzer, burada ve burada) | Çanta: c/o moyi moyi | Gözlük: Yapılmış gözlük | Dudaklar: NARS (Bansar)

< >

Instagram’daki 30 günlük serisinde 30 önlük ile uyuyorsanız, serinin ikinci yarısı için yaptığım ilginç hediyeyi zaten anlayabilirsiniz! 30. günde, seçtiğiniz elbiseye üç 150 dolarlık hediye kartı sağlayacağım ve şimdi ve daha sonra aşağıdakilerin her türünü (veya hepsini) yaparak üç kez girebilirsiniz:

Instagram’da @Maryorton’u takip edin

#30Dressesin30Days kullanan 30 önlük makalemin her türlü yorumunda bir arkadaş olarak etiketleyin

Tercih ettiğiniz 30 önlük, @Maryorton ve #30dressesin30 günlerini altyazıya kullanarak yayınlamak

Büyük şansların yanı sıra uyduğunuz için çok teşekkürler !!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *