category

James Bennett – Güzel İllüstrasyon

James Bennett, Pennsylvania’dan tanınmış bir illüstratör sanatçısıdır. İllüstratörler Derneği’nden tanındığında, çalışmaları ABD çizim kültürünün önemli bir parçası haline geldi. O zamandan beri sanatı, New York Times, Sports Illustrated, Şirket Haftası, Okuyucular Digest, L.A Times ve çok sayıda daha dergiler ve gazeteler için dikkate değer bir ilham kaynağı oldu.
James Bennett’in çizimleri şunları içerir: portreler, başyazılar ve eskizler. Her zaman illüstrasyonlarında bir mizah dokunuşu kullanan James Bennett, düzinelerce ABD vatandaşını etkilemeyi başardı. Yurtdışında da tanınıyor, özellikle portrelere ve muhteşem başyazılara olan sevgisi ile.
Bugün portföyünden “Hayvanlar Eğlence” adlı yeni bir proje seçtim. Proje, hayvanların iyi vakit geçirdiği birkaç resimden oluşuyor. Hayvanları göstermek her zaman şaşırtıcıdır, ancak James’in nasıl yaptığı iyi illüstrasyon denir. Hayvanlar canlı, enerjik görünüyor ve kesinlikle onlarla takılmak istiyorum.
Portföyünün bir bölümüne bakalım. Tüm koleksiyonlarını görmek için James Bennett’in Behance profilini takip etmekte tamamen özgür hissedin.
James Bennett-Animals Eğlence Projesi

0/5 (0 yorum)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *