category

İnce ışıltı

Tüm mücevherler c/o Monica Vinader: Monogrammed elmas geçiş bileziği, siyah kordon elmas geçiş bileziği (burada da benzer), sıska çubuk bilezik, yüzük, kolye, küpeler

Elbise: Vince (eski ama benzer burada, burada, burada ve burada) | Yelek: Kal Rieman C/O (diğer Glen ekose favorileri burada, burada, burada, burada ve burada) | Botlar: Michael Kors (eski ama benzer, burada, burada ve burada) | Tayt: DKNY | Lehçe: Essie (Berry Naughty)

< >

İnanılmaz derecede özel bir Noel hediyesi, Hanukkah Hediyesi, Kwanzaa Hediyesi, Omisoka Hediyesi veya belki de “bir yıl daha geçti ve hala kovulmadınız” hediyesi bulmaya çalışıyorsanız, Monica Vinader’a göz atın. Yukarıda yer aldığı gibi, bu İngiliz merkezli tasarımcı, hassas, ancak gerçekten muhteşem olan parçalarla sade, çağdaş, kolay giyilebilir takıların ustasıdır. Gümüşte parçalar seçtim, ancak koleksiyon ayrıca, bazıları elmaslı, bazıları renkli değerli taşlarla ve (benim kişisel favorim) bazı bilezikler (bugün tasvir edilen iki kablolu versiyonlar gibi) geniş bir altın ve gül altın dizisini de kapsıyor. Bunun yerine renkli kordonlar. Ayrıca, yukarıdaki geçiş bileziği ile gösterildiği gibi birçok parça kazınabilir. Aşağıdaki en sevdiğim Monica Vinader parçalarımdan çok daha fazla göz atın!

< >

Çok daha fazla tatil tarzı veya alışveriş tavsiyesi bulmaya çalışıyorsanız, aşağıdaki kutulara tıklayın veya mağaza sayfamın en yeni sürümlerini buradan kontrol edin!

Instagram’da @Maryorton’a göz atın…

Dört

Bu yazı Monica Vinader tarafından desteklendi. Tüm ürün seçimleri, şekillendirme ve görüşler benim.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *