category

Eski süper kahraman tişörtleri tasarımları!

Krizde kullanıldınız mı? Numara? Eh, bitmek üzere olduğunu duyduk! Bu şekilde konuşarak, size eski günleri hatırlatmak için gerçekten harika tişört stilleri şablonları keşfettik. Eski günlerden bahsetmişken… Batman, Süpermen, Soru Kadın gibi süper kahramanların çizgi romanları yönettiği zamanları aklınızda tutuyor musunuz? Peki, günlerdi! Stiller esas olarak elle yapıldı ve grafikler kesinlikle çarpıcı. Günümüzde bir bilgisayarla çalışsak bile, yaşlılara hayran kalıyoruz.
Ancak, zamanla birlikte zaman geçer, tüm zamanların favori süper kahramanlarımızın görkemli günlerini geçer. Süpermen’in altı paketi daha uzun sürmez, Spiderman bir sporcu gibi görünmüyor, soru Lady bazı ek kilolar kazandı, Robin’in amnezisi ve hepsinin büyük şişman karınları var. Süper güçleri olan sevimli civcivlerin yanı sıra artık hunklar yok! Merhaba artrit ve hafıza kaybı.
Resimler son derece harika yanı sıra komik yanı sıra zamanlarımızı son derece düzgün bir şekilde açıklayın. Birincil hedef eğlenmektir. Tabii ki, gerçek yaşamda, süper kahramanlar asla ölmediği kadar ölmez, ancak biraz kimseye zarar vermedi. Örneğin, bu tür tişörtler giyeceğiz!
Öyleyse, favori eski süper kahraman t gömleklerimizi görelim.
Supermanrobinspidermansuperhero t shirtssuperherhero t-shirtsuperhero t-shirtwonderwoman
5/5 (1 inceleme)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *