category

2018’de

2018 için en iyi 5 tişört stili deseninde bu 5 önde gelen tişört tarzı desenine dikkat edin
Kesin yönleri ve tişörtlerinizi geliştirmek için benimseme yöntemlerini belirlemek son derece basit değildir. Karşı üretkenden bahsetmemek için naif ve kısıtlayıcı olurdu. Bununla birlikte, kendilerini diğerlerinden uzaklaştıran birkaç kaldırma kalıbı vardır. Bu sizin için işe yararsa, onları seçebilir veya yörüngeni koruyabilirsiniz. Bu 5 eğilim hiçbir yöntemde özel değildir, ne de kural olarak hareket etmelidir. Her ne kadar, bu yılı çok daha ilginç hale getirmeyi garanti ediyorlar. Bir bak!
Kadın Güçlendirme2017, güçlü bir erkeğin cinsel raydanları para, nüfuz ve etkinleştirici klişesi ile kapladığı bir dünyada kadınların anlatısı için bir dönüm noktası olmuştur. #MeToo Motion sadece devenin sırtını kıran saman değildi, ancak tacizin yanı sıra istismar etmek için yeni bir yöntem tanıdı. Şöhret, insanların bu şeyleri kınamak veya destek gösterme konusunda çok daha fazla vokal olacağı anlamına gelecektir. #TimesUp gibi kampanyaların en önemli “poster” t-shirt ile tanıtılmasını bekleyin.

Cesur Her Şey: Bu yıl tüm stil alanlarında renkler, tipografi, yazı tipleri, desenler, cesur, renkli, cesur renkler son derece yaratıcı bir şekilde kullanılacaktır. Ultra Violet’in yılın rengi olması şartıyla, çok sayıda baskı bunun varyasyonlarını işleyecektir. Temalar şüphesiz bundan motivasyon çekecek, Cosmos, evren, yıldızlar ve gezegenler etrafında dönecek. Çok daha canlı, o kadar iyi. Gradyanlara, canlı yazı tiplerine ve ustaca tipografiye inanın.

Her zamankinden daha fazla özelleştirilmiş çizimler, elle çizilmiş çizimler, tipografi ve desenler talep ediliyor, onları kişisel, farklı hale getirmek için en iyi kusur. Son birkaç yıldır sürekli gelişen bir karşı desen gibi bakın.

Fotoğraf Designsphotografi stili, özellikle elle çizilmiş resimlerle entegre veya çift pozlama kullanılarak yükselişte. Duo tonlarını veya ikili ışıkları tercih ederseniz, resimleriniz önemli listeye girecektir. Etkili resim ve güçlü renklerle aynı sayfada, ancak en iyi video kamera çekimlerinizi kullanmayı ve bazı cesur Photoshop büyüsü eklemeyi düşünün.

Geometri Playgeometrisi sınırsız olasılıklar sağlar, ancak bu yıl onunla tamamen vahşi olmalısınız. Şekillerle oynayabilir, renk ve biraz dalgalar ekleyebilirsiniz. Beni kabile kalıplarına inandırıyor. Afrika ülkelerinden veya Polonyalı ve Hintli olanlardan insan giysilerine bakın. Kendinizi bu güçlü renklerle tekrar ele aldığını göreceksiniz.

0/5 (0 yorum)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *