category

ABD’de giyim distribütörü olmak için garantili bir rehber

ABD’de giyim distribütörü olmak için garantili bir rehber
02/10/2018, Alanic Global tarafından gönderildi
Uzak bir düşünce bir zamanlar, bugünlerde çok daha fazla insan giyim dağıtım şirketlerine başlıyor. Ve endüstrinin kendisi güzelleşiyor ve üst düzey giyim satıcıları ABD merkezli, girişimcilere hizmeti kolayca ölçeklendirmek ve sürdürmek için çok daha fazla fırsat sağlıyor.

ABD’nin en iyi giyim distribütörlerinden biri olmak ister misiniz?

Bu fikre açıksanız, yolu toplam bir profesyonel gibi nasıl kullanabilirsiniz (bu endüstri hakkında bir çömelme bilmeseniz bile).
1. Diğer giyim distribütörleriyle konuşun
Okuyabilirsin ve bileceksiniz; Ancak diğer giyim distribütörleriyle konuştuğunuzda anlayacaksınız. Bu yüzden aynı yolda başkalarıyla iletişime geçin – bizzat veya çevrimiçi platformlar aracılığıyla – ve onlarla tüm operasyon ve teknik yönler hakkında konuşun. Başlamadan önce, kendinize girdiğiniz her şeyi bilmeniz çok önemlidir.
2. Üreticiyi seçerken zaman ayırın
Tüm dağıtım hizmetiniz ABD merkezli yapımcılara veya giyim satıcılarına güvenecektir. Bu yüzden en iyisini seçmek için zaman ayırın. Öncelikle kendi ihtiyaçlarınızı ve gereksinimlerinizi – havalandırdığınız giyim nişini, hedef tüccarlarınızı ve çok daha fazlasını – sıralayın ve ardından Maker’ı buna göre seçin. Dağıtım programlarını ve eğer hak kazanırsanız kontrol edin.

3. Ağ oyununuzu çentik
Ağ oluşturmada zaten iyi değilseniz, bu beceriyi parlatın çünkü perakendecilere bakarken ihtiyacınız olacak. Çok daha fazla parayla ilgili büyük bir taahhüt düşünüldüğünde, küçük işletmelere ikna olmanız gerekecektir. Öyleyse düzgün bir konuşmacı olun ve anlaşmanın nasıl kapatılacağını bilin.
4. Herkes için her şey olmaya çalışmayın
Herkes için her şey olmaya çalışmak ölümcül olabilir. Bu yüzden nişini seçin. Fitness ve moda kıyafetlerinden yaşam tarzı kıyafetlerine kadar her şeyi depolamayın ve herkesi hedefleyin – kadınlar, erkekler, çocuklar ve daha fazlası. Mikro hedefleme kavramını anlayın. Bir perakendecinin aksine, saygın kâr için binlerce müşteriye ihtiyacınız yoktur; En azından ilk birkaç ayda sadece birkaçı yeterli.
5. Tüm teknik uçları temizleyin
Bilmeniz ve hazır olmanız gereken bir dizi teknik yönü vardır; İster üreticiden nasıl satın alacağınız, toptan satışları stoklayacağınız, müşterilerinize nasıl göndereceğiniz vb. Tüm bu teknik soruları cevaplayın.
6. İşletme maliyetinizi ve kârınızı doğru tahmin edin
Finansal sondan emin olun. Değeri abartmayın veya hafife almayın. her şeyi yönlendirin. saygın bir fiyatlandırma stratejisine sahip olun. Finansın nasıl, ne ve ne zaman olduğunu bilmek sizi gerçek beklentilerle, motive edecektir.
7. Diğer distribütörlerle ortak olun
Saygın gelir elde ederken, bir sonraki adım operasyonunuzu genişletmektir. Nasıl? Diğer distribütörlerle ortak olursunuz. Web’e bak. Giyim üreticiniz veya satıcınız diğer dağıtım şirketlerini bulmanıza yardımcı olabilir. Onlarla konuşun ve yığın risk almadan stratejik olarak ölçeklendirin.

Giyim dağıtım şirketinizi başlatmayı planlıyorsanız, bunlar hatırlamanız gereken yedi önemli şeydir. Şimdi devam edin, iyi bir üreticiye bakın.

Etiketler:
Giyim Dağıtım Şirketi
giyim distribütörü
giyim distribütörleri
ABD’de giyim distribütörleri
Giyim Distribütörleri ABD
giyim satıcıları ABD

0 0 oy
Makale derecesi

Giriş yapmak

Etiket

İsim*

E -posta*

Web Sitesi URL’si

Etiket

İsim*

E -posta*

Web Sitesi URL’si

0 Yorum

Satır içi geri bildirimler
Tüm Yorumları Görüntüle

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *