category

Çalışma Halkınıza

bir egzersiz nasıl sığdırılır Taytlar: C/O Prizma Sport (satılan, çok daha müthiş seçenekler burada) | Yelek: C/O Prizma Sport | Spor Sütyen: C/O Prizma Sport | Spor ayakkabı: Nike (burada ve burada benzer)

Ağustos ayının ortalarındaki düğünden beri, egzersiz vagonundan büyük ölçüde düştüm. Peki, egzersiz vagonundan düştüğünü daha az düşünmeyi seviyorum ve Hint teslimatına/patates kızartmasına/çiftlik sosu üzerine atlamak her şey vagonuna gidiyor. Bu vagon lezzetli, ama bu vagon benim düşüşüm.

Korkutucu bir şekilde, tatiller hızla yaklaşıyor, bu da aynı kötü beslenme uygulamalarının çok daha fazlası ve egzersiz yapmak için sınırlı zaman (iş tatili partileri, arkadaş tatil partileri, çok aile şeyler…) anlamına geliyor, bu yüzden müdahale zamanı gibi hissediyorum. Çünkü gerçekten, bu gemiyi kısa bir süre içinde çevirmezsem, 4 Ocak’a kadar yüksek fruktozlu mısır şurubu küvetinde yıkanabilirim.

Şahsen pantolonda bir vuruşa ihtiyacım olduğu için ve soooo sayısı bir egzersiz gönderisi talep ediyordum… Sonsuza dek… Sonunda yükümlediğimi (üzgünüm çok uzun sürdüğünü) ve size en iyi ipuçlarımı vereceğimi düşündüm. Egzersiz, çalışma haftanıza bir egzersizin nasıl sığdırılacağı ve aslında buna nasıl bağlı kalacağınız.

İpucu #1: Bir program ayarlayın

Haftanın başında bir egzersiz programı belirleyin. Kendinize, “Tamam, işten sonra Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri bu hafta üç kez egzersiz yapacağım” demekten bahsetmiyorum. İPhone takviminizi (ya da güveniyorsanız) çekmekten ve aslında belirli zamanlarda bu üç güne 60 dakikalık bir zaman aralığı girmekten bahsediyorum. Hafta boyunca işler ortaya çıktıkça, bu, antrenmanlarınızı planlamanıza ve planlamanıza izin verecektir. Takvimimde bir egzersizim varsa ve kız arkadaşlarım bana içki almam için bana mesaj atarsa, elbette, 7: 30’dan sonra tamamen özgürüm! Ve bu 18:00 koşusuna sadık kalın.

Sadece gevşek bir şekilde “Bu gece işten sonra egzersiz yapacağım” derdim, hayatımdaki diğer tüm şeylerden rahatsız olmak çok daha kolay – çalışma, sosyal etkinlikler, tving izlediğim TV şovları, Google Resim Aramaları Kraliyet bebeklerinden – gün boyunca ortaya çıkan ve aklımda bir egzersiz yaptığımı tamamen unutmama neden olan önemli şeyler. Dürüst olmak gerekirse, sadece egzersiz yapmayı unutmak genellikle en önemli sorunumdur. Hayata ve işe kapılıyorum ve aniden gece yarısı, yatacağım ve çalışmayı planladığımı tamamen unuttuğumu fark ediyorum. Eğer bir egzersiz plansaydım ve takvimimde (bir işaretçi seti ile) olsaydı, muhtemelen gün boyunca çok daha verimli bir programa bağlı kalmak için zamanımı farklı şekilde tahsis ederdim.

Kaç google görüntüsünüz kraliyet bebeklerini aradı? ; )

Sabah egzersiz kişiyseniz, özellikle bunu yapmanız gerekir – takvimde bulun ve taahhüt edin. Eğer saat 23: 30’da ne zaman yatacağınıza karar vermenize izin verirseniz (veya çalar saatiniz 6: 30’da söndüğünde) bir mazeret ve uyuyma olasılığı çok daha yüksektir. Alarmım sabah 6: 00’da ses çıkardığında yarı komatoz bir durumda örülebileceğim bahaneler ve o sabah egzersiz yapmamın olağanüstü bir şey olmadığına karar vermem bekleniyor. Takviminizde varsa ve zaten seçtiniz (ve daha iyisi, belki bir egzersiz sınıfı için ön ödemeli misiniz?), Egzersizlerinizden önceki gece daha erken uyuyabilmeniz için önceden planlayabilirsiniz. Sabah, havada hiçbir şey kalmadı… Kendinizi yataktan uzaklaştırırken birkaç açıklayıcı dışında.

İpucu #2: Kısa antrenmanlara uyun ve karıştırın

İdeal olarak, hepimizin haftada beş gün, günde 90 dakika egzersiz yapmak için zamanımız olurdu. Ancak, yüzleşelim. Değil. Kimse. Var. Zaman. En sevdiğiniz 90 dakikalık yoga derslerini yapamayacağınız süper yoğun bir haftanız olduğunu biliyorsanız, bunun ya da hiç olmadığını unutmayın. Her yerde yapabileceğiniz kolay 10-20 dakikalık egzersiz var. Örneğin, bu tam gelişmiş ter seanslarını planlayamıyorsanız, örneğin, oturma, lunges ve push-up’ların kolay bir devresi yaptığınız 20 dakika planlayın.

Genel olarak, egzersiz rutininizi karıştırmak sadece vücudunuz için daha iyidir, aynı zamanda zihin durumunuz için daha iyidir. Şahsen, bir uygulama yaratığı olabilirim ve bazı durumlarda arka arkaya haftalarca aynı egzersiz dersini yapacak. Ancak, birkaç hafta sonra yanacağım ve aniden rutinden sıkıldım ve mazeret yapmaya istekli olacağım. Bundan kaçınmak için, hoşunuza giden bir grup antrenman bulun, hafta boyunca döndürün ve programınıza periyodik olarak yeni bir egzersiz sınıfına atmaktan korkmayın.

İşte yaptığım 5 temel egzersiz türü:

Ben bir koşucuyum çünkü gençtim ve koşu bandında ya da San Francisco sokaklarında olsun, bu benim seçtiğim kardiyo.

Mahallemde süper uzun açık merdivenlere sahip birkaç park ve bazı binalar var. Başlangıçta birkaç merdivenin büyük bir hayranıyım veyakoşumun sonu.

Pilates’i seviyorum ve özellikle Pilates-yoga füzyon derslerini seviyorum.

Barre yöntem derslerini seviyorum.

Barry’nin bootcamp’ını seviyorum.

Evimde 5, 10 ve 15 kiloluk el ağırlıklarını tutuyorum, böylece spor salonuna gitmek için zamanım olmadığı günlerde, evde bazı lunges, oturabilir ve kolay ağırlık eğitimi yapabilirim Yoga matı.

Masadan bir çizburger getirmekten aldığınız kol egzersizini seviyorum.

Biliyorum, biliyorum, bu listede dönme yok. Gezegende dönen dersleri hor gören tek kız benim olabilirim. Tartışamıyorum. Birkaç kez denedim ve her şeyi her zaman hor gördüm. Git figür.

İpucu #3: Vites Önemlidir

Hayatımın ilk 18 yılının çoğunu bir spor etkinliğinde ya da bir sonraki spor etkinliğime giderken geçirdim. Bunun arasında ve erkeklerle büyümek, “Cutesie” egzersiz ekipmanı dediğim için asla büyük değildim. Kuşkusuz, gözlerimi, baştan ayağa pembe Lululemon kibrit eşliğinde spor salonuna görünen kızlara biraz yuvarlardım. Her zaman bir çift eski basketbol şortuna, 11. sınıf bir turnuvadan bir tişörtü atan ve kapıyı dışarı atan kızdan çok daha fazlasıydım. Bununla birlikte, birkaç yıl önce Noel için T-shirtler koşan zırh altına girdikten sonra, egzersizimde yaptıkları muazzam farktan şok oldum ve hemen onları troves’e istiflemeye başladım. Benim için, fitil olan hafif, nefes alabilen kumaşlar dolabımdaki en değerli eşyalar arasında. Aşağıda en sevdiğim egzersiz ekipmanı:

Önceki madde

1/25

sıradaki eşya

P.S. Bu yazı yararlı mıydı? Gerçekten duymak istediğiniz çok daha fazla konu var mı? Lütfen yorumlarda bana bildirin!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *