category

Tüm Threadless Sevgililer Koleksiyonu Öğeleri

İpliksiz Sevgililer Koleksiyonu için% 50 indirim:% 50 indirim
Yeni bir satış dalgası gibi görünmeye başlıyor.
Kabul edelim: Ocak, birçok marka ve tüketiciler için verimsiz bir ay. Dolayısıyla, Sevgililer Günü’nün bir aydan daha kısa bir süredir beklentisi gerçekten ferahlatıcı. Herkes olası bir mavi aydan kaçınmak istiyor (Mavi Pazartesi geçen yıl!), Bu yüzden bizi mutlu etmek için her taraftan promosyonlar ve hediyeler başlatıyorlar. Ve çalışıyor.
Endişe ettiğim kadarıyla, Threadless birkaç ay boyunca indirimleri durdurmadı, sonuç olarak Sevgililer Günü satışı tatillerden sonra kesintisiz bir devam gibi görünüyor. Sadece şimdi, belirli bir tasarım seçimi var. Yine de, hayal kırıklığına uğramayacağına söz veriyorum. Satış sadece tişörtler için değil, aynı zamanda sweatshirt ve hoodies için de geçerlidir.
Kedilere olan sevginizi, patronunuz için veya hatta tarzı sayesinde devasa dini alt tonlara sahip bir tasarım olan tek Chutlhu’ya bağlılık sözü verebilirsiniz.

Ya da devam edip kahramanın kendisine olan sevgisini gösterebilirsiniz, ipliksiz. Aşağıdaki tasarımlar bu siteyle eş anlamlıdır ve türlerinin kült klasikleri haline gelmiştir. Satış 29 Ocak’ta sona eriyor!

0/5 (0 yorum)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *