category

Sonbaharın Birçok Esnek Kemer Çantası

Burada, Anouk Kemer Çantasını Akris tarafından Siyah Metalik çakıllı deri kullanıyorum. E -posta gelen kutularımızdaki geçici desenlerden çok daha yaşlanmayan klasiklere adanmış olduğumu anlıyorsunuz, ancak benim için Anouk kemer çantası farklı hissediyor. Hissetiyorum… hiçbir yere gitmiyor – midsection’ime bağlı kaldığım herhangi bir yer hariç. (Yan not: Yine bir karnım var, yay.)
Bu özel çantada olumlu hissetmemin bir başka nedeni de çok yönlülüğü, böylece kolay yatırım yapabilirsiniz. Metalik deri, rahat bir gündüz görünümünü tatmak için eğlenceli bir yöntemdir, ancak akşam aşınmasına geçişi çok daha sorunsuzdur. Açıkçası, burada şekillendirdiğim gibi bir kemer torbası olarak oldukça çalışıyor, ancak aynı şekilde genişlemiş bir kayışla çapraz cisim kullanılabilir. Yöntemin yükselmesi için kayış ayrılır ve torba bir zarf debriyajı haline gelir. Harika bir çoklu görevliyi ne kadar sevdiğimi tam olarak anlıyorsunuz ve bu, arkadaşlarım son derece büyük bir çoklu görevli.

Akrissmall Anouk Kemer Çantası

Her zaman eller serbest seçenekleri sevdim, ancak bir anne olmaktan dolayı, bir perkin ana satın alma teşviki olduğu için eller serbest gibi hissediyorum. Demek istediğim, gereksinimi ne getirebilirim ve aynı zamanda benim lojistiği ve aynı zamanda küçük benim de taksi, kahve dükkanları, çocuk doktoru ve arka evi ile başa çıkmak için her iki elim var mı? Paramı almanın yanı sıra koş.
Aynı şekilde, bu sonbaharda daha küçük kemer torbalarıyla çalışırken hacimleri karıştırmak için eğlenceli bir şans var. Bugün kullandığım gibi büyük bir blazer veya hacimli bir elbise üzerine katmanlamak için ideal bel-cincher. İfade kolları ve cinched midsection, bu Rosie Assoulin elbisesine güzel giyilebilir hacim sağlıyor ve aynı zamanda Akris Anouk çantasıyla elbiseyi “kuşakla”, denge üretiyorum (ve aynı şekilde biraz eğleniyorum). Torbaya, sandaletlere ve burada kullandığım tonlar bile, elbisenin bulut benzeri doğasına iyi bir kontrast sağlıyor-hepsi denge ile ilgili.
Muhtemelen iş çantası durumunuzu sonbaharda elinizde tutmuşsunuzdur. Bu yüzden, aynı zamanda size çok yönlülük, pratiklik ve dolabınız boyunca cila sunacak bir ifade yapma çantasına bakmak için bu şansa katılın. Sen olsaydım buraya başlardım.

Akrissmall Anouk Kemer Çantası

Akris & Shopstyle’a bu yazıda ortaklık kurduğunuz için teşekkürler!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *